80 شعبه برای اخذی‌ رای ریاست جمهوری در شهرستان میبد تعیین شد

جلسه هیئت اجرایی ریاست جمهوری با حضور فرماندار میبد برگزار و 80 شعب اخذ رأی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان تعیین شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد؛ فرماندار میبد در این جلسه از برگزاری نیمه مکانیزه انتخابات ریاست جمهوری در شهر میبد و تمام مکانیزه انتخابات شوراهای شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.
حسین فلاح بر حضور حداکثری مردم در دو انتخابات پیش رو در 29 اردیبهشت تأکید کرد و گفت: مردم در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری، همان ویژگی‌هایی که مقام معظم رهبری برای یک شورا و رئیس‌جمهور برشمرده‌اند ملاک قرار دهند.
فلاح افزود: انتخابات یکی از زمینه‌هایی است که دشمنان داخلی و خارجی می‌خواهند این زمینه وحدت و مردم‌سالاری اسلامی را بر کام مردم تلخ کنند.
فرماندار میبد افزود: اما به فضل خدا، مردم با هوشیاری و بصیرت سیاسی و با حضور حداکثری، در 29 اردیبهشت‌ماه، حماسه‌آفرینی خواهند کرد.
فلاح خاطرنشان کرد: ما به‌عنوان مجریان برگزاری انتخابات باید فضای سالم، بی حاشیه و با امنیت را برای حضور گسترده مردم در انتخابات فراهم کنیم تا مردم با آرامش، رأی خود را به صندوق‌های رأی بریزند.
وی گفت: در 29 اردیبهشت، دنیا ناظر شاهد جوش‌وخروش ملت ایران درصحنه انتخابات خواهند بود و ملت ایران برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهندزد.