نشست روابط عمومی‌های ادارات و ارگان‌های میبد در آستانه انتخابات

نشست روابط عمومی‌های ادارات و ارگان‌های شهرستان میبد با حضور معاون فرماندارمیبد و مدیر روابط عمومی فرمانداری این شهرستان با محوریت انتخابات و تقویت روابط عمومی‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون فرماندارمیبد در این نشست با اشاره به نقش روابط عمومی‌ها در تأثیرگذاری افکار عمومی و اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی جامعه گفت: امروز در عصر ارتباطات، روابط عمومی به‌عنوان هنر، علم و دانش بین‌المللی مطرح است.

سید محسن فلاح روابط عمومی‌ها را بازوی اصلی مدیران هر اداره و سازمان دانست و افزود: روابط عمومی‌ها با استفاده از ابزار نوین ارتباطی و فضاهای مجازی باید نقش خود را به‌عنوان پل ارتباطی بین سازمان و جامعه ایفاء کند.

مدیر روابط عمومی فرماندارمیبد هم با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری گفت: روابط عمومی‌ها باید فضای ادارات و ارگان‌ها خود را انتخاباتی کنند.

عزیز امانی افزود: روابط عمومی‌ها به‌عنوان نخبگان عرصه ارتباطات باید با بهره‌گیری از فضاهای مجازی و با استفاده از بیانات ظریف مقام معظم رهبری درباره انتخابات، اهمیت آن را در داشتن جامعه اسلامی و سالم و بااقتدار به جامعه تبین کنند.

امانی انتخابات باشکوه و سالم، بی حاشیه و با رعایت مر قانون را شایسته ملت ایران دانست و افزود: ملت ما در هر دوره بصیرت سیاسی خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه انتخابات نشان داده‌اند و این دوره هم به فضل خدا حماسه‌آفرینی خواهند کرد.

روابط عمومی فرماندارمیبد در ادامه برنامه‌های خود را نسبت به تقویت روابط عمومی‌های ادارات و ارگان‌ها و تأمین رفاهی‌ات و همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی و رایزنی با مدیران ادارات در رابطه با تعیین روابط عمومی ثابت در جهت افزایش جایگاه روابط عمومی تشریح کرد.

در پایان این جلسه تعدادی از مدیران روابط عمومی‌های ادارات هم نظرات و پیشنهاد‌های خود را در جهت تقویت روابط عمومی‌های شهرستان بیان کردند.