به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد :  فلاح فرماندار ميبد طي بازديدي از اداره برق شهرستان ميبد با عدل ثاني ديدار و گفتگو كرد .

در اين ديدار فلاح فرماندار ميبد ضمن قدرداني و تشكر از پرسنل زحمتكش  اداره برق ميبد از عدل ثاني به خاطر تلاشهاي اخير ايشان  در اداره برق شهرستان ميبد تقدير و تشكر ويژه نمودند .

عدل ثاني نيز در اين ديدار با ارائه گزارشي از روند اجرايي و همچنين پروژه هاي در دست اقدام گفت : تا پايان امسال پست جديد انتقال برق در شهرستان ميبد افتتاح خواهد شد وي اشاره داشت ظرفيت اين پست جديد 5 برابر قبل مي باشد و مي تواند حتي تا 6 برابر برق را انتقال دهد .

وي گفت : جهت انتقال برق از پست جديد تا شهرك صنعتي جهان آباد در حدود 20 كيلومتر بايد شبكه گذاري   صورت گيرد . عدل ثاني قول مساعد داد تا هفته دولت روشنايي وردي يزد به ميبد حد فاصل دانشگاه آزاد اسلامي تا ميدان آيت الله خامنه اي تامين گردد كه در اين ارتباط شهرداري نيز مساعت لازم به عمل آورد . وي همچنين در خصوص بلوار رسالت نيز قول مساعد داد در صورت تأمين اعتبار شدن تا پايان امسال اين طرح نيز به اتمام برسد .

رئيس اداره برق ميبد در ارتباط با مصرف برق در شهرستان ميبد نيز گفت : نزديك به 78% از برق مصرفي در صنايع و مابقي در مصارف خانگي استفاده مي شود . وي از سرمايه گذاران و همچنين از صاحبان صنايع خواست تا با سرمايه گذاري در بخش توليدات پراكنده انرژي ( مولدهاي ديجي ) برق مورد نياز كارخانه جات را تأمين و مازاد مصرف نيز به دولت بفروشند .