راهپیمایی دانش آموزان میبد در روز مبارزه با استکبار جهانی

به مناسبت سیزدهم آبان سالروز ملی مبارزه با استکبار جهانی مراسم باشکوهی با حضور دانش آموزان و دانشجویان و مسئولین و اقشار مختلف در امام‌زاده سید صدرالدین قنبر شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، امام‌جمعه موقت میبد با گرامی داشت سیزده آبان سالروز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: روز سیزدهم آبان یادآور سه حادثه مهم در طول دوران نهضت امام است یعنی سالروز تبعید امام به ترکیه، شهادت دانش آموزان در دوران انقلاب و روز تسخیر لانه جاسوسی امریکاست.

حجت‌الاسلام علیرضا حسنی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی امریکا از سوی دانش آموزان و دانشجویان افزود: بعد از گذشت نیم‌قرن امروز می‌بینیم روزبه‌روز نقاب از چهره پلید امریکا کنار می‌رود.

حجت‌الاسلام حسنی با اشاره به بیانات صریح رهبر معظم انقلاب در جمع دانش آموزان گفت: ملت ایران در دشمن‌شناسی اشتباه نمی‌کند و آن دشمن امریکای جهان خوار و جنایتکار است.

وی بابیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان امروز، وارث همان دانش آموزان و جوانان دوران انقلاب،8 سال دفاع مقدس هستند گفت: به حول قوه الهی، امریکا با همه دشمنی‌ها و توطئه‌هایی که علیه ملت ایران می‌کند؛ و هر دانش‌آموز و دانشجویی که در این تجمعات امروز شرکت کرده است خاری در چشم امریکاست.

حجت‌الاسلام حسنی تصریح کرد: ما مانند 50 سال قبل و دوران دفاع مقدس همچنان امریکا را به‌عنوان شیطان بزرگ می‌دانیم و در همه‌جا فریاد مرگ بر امریکا سرمی دهیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمن نمی‌تواند یک کشور قدرتمند اسلامی و شیعی را در جهان تحمل کند و اگر عهدشکنی‌های امریکا را می‌بینید به این معنی است که نمی‌خواهد این ملت پیشرفت کند.