حامل پرچم متبرک کربلا و شهدای دفاع مقدس به میبد رسید

روح‌الله بصیری نیا که سفر فرهنگی ورزشی خود را به نیابت از خانواده‌های شهدا با 3 پیام تجلیل از ایثارگری ملت ایران در دفاع مقدس، حمایت از انتفاضه مردم مظلوم فلسطین و منتظران ظهور از شهریار با دوچرخه آغاز کرده است امروز در بدو ورود به شهرستان میبد مورد استقبال فرماندار و مسئولین این شهرستان قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد این حرکت فرهنگی را ستود و از این شهروند شهریاری را که پیام‌رسانی شهدا و ایثارگری ملت ایران در عرصه‌های مختلف و ترویج فرهنگ مهدویت را سرلوحه کار خود داده است قدردانی کرد.

حسین فلاح گفت: امروز اگر هر فرد ایرانی، به‌عنوان یک وظیفه، الگوها و اسوه‌های 8 سال دفاع مقدس و فرهنگ ناب اسلامی که به برکت انقلاب اسلامی که امام راحل آن را در ایران بنیان نهادند به‌درستی در داخل و فراتر از مرزها تبین و ترویج کنیم؛ پایه‌های فرهنگ اسلام و ارزش‌های متعالی انقلاب در سطح وسیع مستحکم و ریشه‌های کفر و ظلم و استبداد در جهان رو به خشکی خواهد رفت.

بصیری نیا گفت: من سفرم را از شهریار با 3 پیام، تجلیل از ایثارگری‌های ملت ایران در دفاع مقدس، حمایت از انتفاضه مردم مظلوم فلسطین و منتظران ظهور آغاز کرده‌ام.

روح‌الله بصیری نیا افزود: حامل پرچمی مقدس و متبرک هستیم که تصاویر گران‌قدر شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم که از هراستان یک یا 2 شهید انتخاب‌شده است و در استان یزد تصویر 2 شهید بزرگوار سردار عاصی زاده و محمدحسین ذوالفقاری در این پرچم نقش بسته است.

وی بابیان اینکه نایب‌الزیاره مردم این استان در کربلای معلی بودم و امروز به شهرمیبد رسیدم و مورد استقبال مسئولین قرارگرفت خاطرنشان کرد: مسیر من از اربعین تا اربعین، کربلاست و از تهران به مشهد مقدس، شمال، شمال غرب از سمت استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، استان گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی و نهایتاً به استان کرمانشاه و ازآنجا از استان ایلام به شهر بدره و شهرکرد و نجف و کربلا را طی می‌کنم.

بصیری نیا گفت: امروز هم در مسیر برگشت، استان لرستان، مرکزی، قم، اصفهان را پشت سر گذاشتیم و هم‌اکنون هم وارد استان یزد و شهرستان میبد شدم که بعدازاین هم مسیر خود را به استان کرمان، سیستان و بلوچستان و سایر استان‌های کشور ادامه خواهم داد.