بازدید سرزده فرماندارمیبد از ادارات شهرستان

به‌منظور خدمات‌رسانی هر چه‌بهتر دستگاه‌ها به مردم و نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها، بازدید سرزده از ادارات و نهادها یکی از اولویت‌های فرمانداری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد امروز صبح در نخستین لحظه ساعات اداری، به‌صورت سرزده از مرکز مخابرات سلمان فارسی واقع در بلوار بسیج این شهرستان بازدید کرد.

حسین فلاح در این بازدید از نزدیک با فعالیت‌های این اداره و وظایف هریک از کارکنان در ارائه خدمات و ایجاد زیرساخت‌های مخابراتی آشنا و از تلاش‌های آن‌ها در این زمینه قدردانی کرد.

فلاح گفت: مخابرات باید زمینه شبکه‌گذاری فیبر نوری جهت سرعت بخشی به فضای اینترنتی و افزایش کارآمدی بیشتر در این شهرستان را فراهم کند.

یحیی کارگر رئیس اداره مخابرات شهرستان میبد هم با ارائه گزارشی گفت: اداره مخابرات میبد به دنبال گسترش شبکه‌های فیبر نوری است و در این زمینه گام‌های مؤثری تاکنون برداشته‌شده است.

همچنین در ادامه فرماندارمیبد با بازدید از اداره ورزش و جوانان این شهرستان، فعالیت‌های این اداره را درزمینهٔ های توسعه فرهنگ ورزش همگانی و تأمین زیرساخت‌های ورزشی و برگزاری مسابقات و همایش‌های ورزشی موردبررسی و ارزیابی قرارداد.

فرماندارمیبد گفت: اداره ورزش و جوانان، پایگاه اصلی ورزش در جامعه است و باید برنامه‌های متنوعی را در هدایت نسل نوجوان و جوان و خانواده‌ها به امر ورزش طراحی کند.

حسین فلاح حضور به‌موقع کارکنان در ادارات را نشانه نظم و مدیریت قوی و پاکیزگی محیط کار را موجب روحیه و انگیزه در کار خواند.

فلاح گفت: باید در راستای توسعه ورزش همگانی بر برگزاری همایش‌های پیاده‌روی‌های خانوادگی، مسابقات ورزشی بین کارمندان و توجه به ورزش بانوان و اردوهای برون‌شهری تأکید کرد.