شهردار میبد :شهرستان میبد آماده استقبال و پذیرایی  از مسافرین نوروزی
مهندس مجید بهارستانی شهردار میبد از آمادگی شهرستان میبد برای استقبال از مسافران نوروزی خبرداد .
بهارستانی با بیان اینکه درسال 1402، شهرداری میبد با برنامه ریزی شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری، برای اجرای پروژهای خرد و کلان درسطح شهرستان میبد 350 میلیارد تومان هزینه کرد گفت : خدا را شکر بالغ بر 60 پروژه عمرانی و بیش از 50 پروژه فرهنگی و اجتماعی در سال 1402 درشهر میبد اجرا شده که بخشی از آن بهره برداری و بخش دیگر در سال 1403 به اتمام خواهد رسید .  
شهردار میبد با اشاره به بازدید از پروژه های درحال اجراء سطح شهر میبد به همراه اصحاب رسانه این شهرستان گفت :  برای استقبال از نوروز و ماه مبارک رمضان ، درحال جمع آوری نخاله از سطح شهر ، روفت و روب ، ایجاد فضای سبز و کاشت گل های فصلی هستیم تا شهر را برای پذیرایی و استقبال از مسافرین نوروزی آماده کنیم .
بهارستانی تصریح کرد : امروز از پروژه های خیابان دکتررادی ، مجید فلاح ، امام رضا شهیدیه ، شهید ابطحی،  شرق و شمال پارک بهاران ،  پارک ایرانیان، پارک مشاهیر و ادامه احداث پارک غدیر که در روزهای آینده افتتاح خواهد شد بازدید شد .
وی خاطرنشان کرد : در بحث بازآفرینی و بافت های تاریخی،  بدنه سازی،  کف سازی معابر بافت تاریخی  در 9 منطقه که مهمترین اش اطراف مسجد جامع شهیدیه ، کوچه گوری ها درشاه جهان آباد،  راسته بازار میبد و خیابان مسجد جامع را شامل می شود اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است و تعدادی از آنها در روزهای آینده به بهره برداری خواهد رسید .
شهردار میبد از صبر و حوصله مردم در اجرای پروژه های شهرداری که گاها به علت طولانی بودن پروژه و خرابی از خود نشان می دهند قدردانی کرد و گفت : صبر و حوصله شما باعث دلگرمی ما برای ارائه خدمات بهتر خواهد شد.