طلایه داران این سلسله راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی ، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکّب ساختند و در سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاوید شدند.
ادامه راه این شهید قطعأ برای هر خبرنگاری افتخار و برای کشور اسلامی ایران مایه مباهات است و ما نیز این روز ، یعنی روز خبرنگار را به همه تلاشگران عرصه آگاهی و قلمزنان عرصه امید و همدلی تبریک گفته و امیدواریم این عزیزان ارجمند همواره در مسیر پر پیچ و خم اطلاع رسانی سرشار از توفیق ، تقوا و توجه باشند و جامعه را به سمت و سوی آگاهی و عدالت هدایت کنند.
بی شک خبرنگاران با انعکاس به موقع و صحیح اخبار در جامعه نقش بسیار مهمی در ارتقاء آگاهی‌های خبری، که امروزه از ضروری‌ترین آگاهی‌ها به شمار می‌رود ایفا می‌کنند.
افراد فعال در رسانه باید تمام توان خود را برای شناخت حق ، دفاع و گسترش آن در جامعه بکار بگیرند و بدیهی و مبرهن است که خبرنگاران پر تلاش ، متعهد و توانمند شهرستان ميبد همچون گذشته ، قلم را در خدمت اطلاع رسانی سازنده و آبادسازی شهر و دیار قرار داده و با عزمی شگفت ، پوینده راه شهید صارمی و همه خبرنگاران متعهد خواهند بود .
فرارسیدن روز خبرنگار را گرامی داشته و با آرزوی سلامتی و بهروزی تمامی دست‌اندرکاران در حوزه رسانه و اطلاع رسانی، امید آن دارد که با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش و همت تمام خبرنگاران، فضای رسانه ای شهرستان ميبد ، فضایی در خور و شایسته مردم رشید و فهيم  ميبد باشد. انشا الله
                                                                               محمد رضا رجائي
                                                                                 فرماندار ميبد