پيام فرماندار ميبد به مناست هفته دولتدر ادامه این پیام تاکید شده : یکی از مهم‌ترین ویژگی‏‌های دولت اسلامی و وجه تمایز آن از دیگر دولت‏ها برخورداری از پشتوانه عظیم مردمی است، خدمت‌گذاران دولت اسلامی از میان مردم برخاسته و برای خدمت به مردم پا به عرصه خدمتگزاری گذاشتند.
رجائي در ادامه این پیام خاطرنشان كرد : جامعه مطلوب، جامعه‏ای است که دولتمردانش با مردم همدل و همنوا باشند و در راه رسیدن به کرامت انسانی و استقلال همه‌جانبه تلاش کنند و این مقصود با تلاش تک تک افراد جامعه، هدایت نظام‏مند دولت جمهوری اسلامی و تحت نظر داهیانه رهبر معظم انقلاب حاصل می‌شود.
فرماندار ميبد تأكيد نمودند : هفته دولت، نمادی از وحدت مردم و دولت به‌عنوان یکی از افتخارات انقلاب اسلامی است و بی‌تردید در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال «حماسه سیاسی حماسه اقتصادی» نامگذاری شد و دولت یازدهم که برآمده از متن مردم است با همدلی و هم‌افزایی بیش از پیش مسئولان و بهره‌گیری از استعداد و ظرفیت سرشار آحاد جامعه ایران اسلامی به ویژه جوانان فرهیخته، خلاق و تعامل سازنده با سایر قوا، روند توسعه و تعالی کشور را با تدبیر و امید، عالمانه و مجاهدانه تداوم می‌بخشد.
ايشان افزودند : بی‌شک تمام مسئولان و مدیران باید با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهيدان رجائي و باهنر  ، آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره‌گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی، زمینه‌های رشد و پیشرفت روزافزون کشور و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و موفقیت دولت يازدهم  حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دكتر روحانی را فراهم آورند و خدمت صادقانه به مردم شریف شهرستان را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
وي در پايان خطاب به  كاركنان دستگاههاي دولتي در شهرستان  افزود :  بي شك شما كاركنان خدوم شهرستان ميبد و بخش ندوشن و بفروئيه  در مسير آباداني و عزت شهرستان ، استان و كشور اسلامي گام بر خواهيد داشت . انشاالله
 
                                                                                                                                        محمد رضا رجائي
                                                                                                                                          فرماندار ميبد