فرماندار ميبد :


وي از دكتر نادري منش به خاطره توجه ويژه اي كه نسبت به دانشگاه ميبد داشته اند تقدير و تشكر نمود و بيان داشت با اين توجه وزارت علوم اين استعدادي كه در ميبد وجود داشت از بالقوه به بالفعل تبديل گشت  .
فرماندار ميبد با بيان اينكه ميبد به دليل ظرفيتهاي عظيم منابع غني نيروي انساني و منابع مادي و صنعت  و معدن غني كه برخوردار است نه تنها استعداد داشتن دانشگاه حضرت آيت الله حائري (ره) را دارد بلكه مي تواند به سمت اتخاذ تدابير لازم جهت تأسيس دانشگاه تخصصي صنعتي نيز بردارد  . اگر ظرفيت آن را اجرا كنيم سيستم آمادگي اين كار را دارد .
معاون وزير علوم در ابتدا از مرحوم يحيي زاده به خاطر تلاش و كوششان در تأسيس دانشگاه تقدير نمود و از ايشان به نيكي ياد كرد و خواستار نامگذاري يكي از بخشهاي دانشگاه به نام آن مرحوم شد .
ايشان با اظهار خوشحالي از ديدار مجدد از شهرستان ميبد گفت : وقتي مردم علاقه مند هستند و خيرين پاي به عرصه مي گذارند زمينه براي ارتقاء و رشد آماده مي شود كه مي بايست اين امر با تدبير و سياست باشد .
وي ادامه داد ما در اين دولت موفق شديم سد كنكور و صندلي نبوده را حل كنيم و در حال حاضر بين دو تا سه صندلي براي هر ورودي از دبيرستان به دانشگاه داريم . وي گفت سياست فعلي ما بر راه اندازي پرديس دانشگاه دانست .
وي از روند كار در دانشگاه ميبد را بسيار خوب توصيف نمود و گفت اين مجموعه مي تواند به رشد و ارتقاء و توانمند سازي  منطقه كمك نمايد اگر مأموريت گرا و آمايشي  عمل كنيم . وي ازامام جمعه، نماينده فقيد  و فرماندار ميبد ، مديريت سياسي استان ، دكتر كلانتري رياست دانشگاه ميبد و اعضاي هيأت علمي دانشگاه به خاطر زحماتشان تشكر و قدرداني نمود .

دكتر كلانتري رئيس دانشگاه ميبد نيز اعلام آمادگي تأسيس رشته دفاع مقدس در مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد را طرح نمودند كه معاون وزير قول مساعد دادند در صورت فراهم شدن امكانات آن مجوز لازم صادر خواهد شد .