فرماندار ميبد :


 رئيس ستاد انتخابات شهرستان ميبد خطاب به نمايندگان فرماندار در شعب اخذ رأي بيان داشت : مسئوليت عمده بر دوش شما بزرگواران است دقت و تيز هوشي و همچنين صبر و بردباري شما در پايان يك انتخابات خوب و سالم و سرشار از شادي و نشاط براي مردم خوب شهر و كشورمان در بردارد .
فرماندار ميبد در ابتدا بيان داشت : سوم شعبان ميلاد سالار شهيدان (ع) و روز پاسدار و ميلاد ابوالفضل العباس (س)  و روز جانباز و امام عارفان حضرت سجاد (ع)  و ميلاد باسعادت حضرت حجت (عج) را به ملت ايران و مردم هميشه در صحنه انقلاب و جمع حاضر تبريك عرض مي نمايم .
ايشان جمعه را روز سرنوشت ساز براي ايران اسلامي خواند و افزود اين انتخابات در سرنوشت تك تك افراد جامعه نقش مهمي را دارد . اين انتخابات در خنثي نمودن تحريمها و كاهش تهديدها و تبديل آن به فرصتها و ارتقاء سطح عزت و سربلندي و اقتدار نظام اسلامي و ارتقاء جايگاه نظام جمهوري اسلامي ايران در نظام بين الملل و همچنين  افزايش اميد و نشاط و تقويت روحيه مقاومت در جبهه مقاومت اثرات بسياري دارد . اين ملت به طور قطع و يقين بدون توجه به شيطنت هاي صدها كانالهاي ماهواره اي كه اميد به برگزاري يك انتخابات كم رنگ دارند به خلق يك معجزه ديگر و يك حماسه ديگر كه بستري براي يك حماسه اقتصادي هم بشود روي خواهند آورد .
وي از نماينده فقيد شهرهاي ميبد و تفت در مجلس شوراي اسلامي  ياد نمود و ايشان را يك نماينده ولايت مدار،  ايثارگر ، خدوم ،  مردمي و ارزشي  براي نظام و انقلاب خواند و براي ايشان علو درجات را از خداوند متعال مسئلت نمود  .
وي خطاب به نمايندگان فرماندار در شعب اخذ رأي گفت : نقش شما بسيار برجسته و خطير در مديريت هر شعبه مي باشد كه برعهده داريد . شما به عنوان نماينده فرماندار بايد صبور،  حليم ، صادق ، قانونمند و قانون دان و واقف به همه دستورالعمل هاي  انتخاباتي باشيد .
در ادامه وي به قوانين انتخاباتي اشاره داشت و در اين خصوص توصيه هاي قانوني را بيان داشت .
همچنين در اين جلسه نامجو در خصوص چگونگي برگزاري انتخابات  مطالبي را بيان داشتند .