معاون فرماندار میبد:

ماه رجب فرصتی برای خودسازی است

معاون فرماندار میبد در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم معنوی اعتکاف، ماه رجب و اعتکاف را فرصتی برای خودسازی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های معنوی این ماه عنوان کرد و گفت: مراسم معنوی اعتکاف هرسال با استقبال کم‌نظیر مردم میبد به‌ویژه نوجوانان و جوانان روبرو می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد؛ سید محسن فلاح افزود: سال گذشته 24 مسجد برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در شهرستان میبد در نظر گرفته‌شده بود که بیش از 3 هزار نفر در این مراسم شرکت کردند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی میبد هم بابیان اینکه شهرستان میبد یکی از شهرهای نمونه در مراسم اعتکاف است گفت: حضور چشمگیر عزیزان در مراسم اعتکاف در مساجد میبد باعث حضور روحانیون و مداحان و مسئولین در جمع معتکفان شد.

حجت‌الاسلام ابراهیمی در ادامه از حمایت و پشتیبانی امام‌جمعه، فرمانداری، حوزه علمیه، شهرداری، آموزش‌وپرورش، نیروی مقاومت بسیج، شورا و نیروی انتظامی در هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم معنوی قدردانی کرد.

بازدید از مساجد از سوی مسئولین، تهیه و نصب بنرهای تبلیغاتی، اجرای طرح زلال اعتکاف و مسابقه، اهداء جوایز به هزار نفر در طرح امسال و تأمین امنیت مساجد از مصوبات این جلسه بود.