بزرگداشت شهدای دولت در شهرستان میبد برگزار شد

به مناسبت گرامی داشت سالروز شهادت شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر، صبح امروز مراسمی به همت فرمانداری، دفتر امام‌جمعه، سپاه و اداره تبلیغات اسلامی، با حضور مسئولین ادارات و اقشار مختلف مردم در امام‌زاده سید صدرالدین قنبر شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حجت‌الاسلام حسین کارگر در این مراسم گفت: شهید رجایی و باهنر از شهدای مکتبی، جهادی و ولایی بودند که با ساده زیستی و تضرع و بندگی، فرصت خدمتگزاری به مردم را برای جلب رضایت حضرت حق انجام دادند.

این استاد حوزه بابیان اینکه شهید رجایی در شرایط سخت انقلاب که استوانه‌ها و بسیجی و سپاهی را در کف خیابان‌ها ترور می‌کردند وارد عرصه انقلاب شد تصریح کرد: شهید رجایی و باهنر در آن شرایط حساس سکان حکومت را به دست گرفتند.

وی گفت: کسانی که امروز خداوند فرصت مسئولیت به آن‌ها داده است باید این چند صباح مسئولیت با خدمت به مردم و محرومین جلا دهند.

حجت‌الاسلام با اشاره به نقشه‌های دشمن در زمین گیرکردن جوانانمان در پشت خاک‌ریزهای اعتقادی گفت: شهیدان رجایی و باهنر بستر رهایی جوانان از این خطر فضاهای مجازی فراهم کرده است و این مسئولین هستند که باید باتدبیر و برنامه‌ریزی به فریاد جوانان برسند.

وی با یادآوری بیانات امام راحل مبنی بر اینکه من کوخ‌نشینان را عزیزتر از کاخ‌نشینان  میدانم؛ خدمت به مردم و محرومین را اساس انقلاب دانست و افزود: مسئولینی که امروز به برکت انقلاب اسلامی در پست‌ها و جایگاه‌های مختلف قرارگرفته‌اند باید مانند شهیدان رجایی و باهنر، سادگی و بندگی و تضرع را در پیش‌گرفته و خالصانه به مردم خدمت کنند.