برپایی نمایشگاه معرفت درمیبد

نمایشگاه معرفت به مناسبت گرامی داشت هفته دولت درپارک بهاران با حضور فرماندار میبد و جمعی ازمسئولین افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد گفت :این نمایشگاه با محوریت مهدویت در10 غرفه و با موضوع ،منجی درادیان ،جهان درعصر غیبت ،رسانه و فضای مجازی ،قصه گویی ،منتظران ویژه نوجوانان ،بازی ،مشاوره احکام ،حکاکی روی چوب،فروش اجناس حجاب ،مهدک کودک،محصولات فرهنگی و لوازم التحریر ایرانی و نمایشگاه کتاب برپاشده است .

سرهنگ امیرفلاح افزود:این نمایشگاه تا آخرشهریورماه در پارک بهاران برپاست و علاقه مندان می توانند روزهای پنج شنبه و جمعه هرهفته بعد ازنمازمغرب و عشأ از این نمایشگاه بازدید کنند.

وی با بیان اینکه نسل امروز ما تشنه فراگیری ارزشهای نظام وانقلابند گفت:باید ،فرهنگ غنی و ارزشهای انقلاب را که حاصل استقامت عالمان و فداکاری شهدای ما در برابر مستکبران است درقالب این نمایشگاه ها و غرفه ها به نسل نوجوان و جوان انتقال بدهیم .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد تصریح کرد:این نمایشگاه به همت سپاه و با همکاری خواهران حوزه عملیه میبد برپا شده است و تمامی غرفه ها با نگاه کارشناسی اسلامی است که امیدواریم خانواده ها و بازدید کنندگان از محتوا و پیام این نمایشگاه به نحو مطلوب بهره ببرند .