معاون فرماندارمیبد:

بانوان اساس تعلیم و تربیت و عواطف در خانواده‌ها هستند

در جلسه‌ای که با حضور معاون فرماندارمیبد و مشاور امور بانوان فرماندار برگزار شد؛ مسائل و مشکلات بانوان تشریح و در خصوص راه‌های بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بانوان در ایجاد جامعه و خانواده سالم بحث و تبادل‌نظر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون فرماندارمیبد در این جلسه گفت: بانوان اساس تعلیم و تربیت، حفظ ارزش‌های جامعه و عواطف در خانواده‌ها هستند.

سید محسن فلاح افزود: برای حفظ جایگاه بانوان در جامعه باید برنامه‌های فرهنگی، مهارتی، آموزشی و شادی و نشاط و اوقات فراغت، تهیه و تدوین شود.

وی بابیان اینکه اگر بانوان در جامعه و خانواده آسیب ببینند کانون خانواده دچار آسیب می‌شود گفت: نقش بانوان در سلامت فکری و اخلاقی جامعه مهم است و نباید از ظرفیت‌های بانوان در حل مشکلات جامعه غافل شویم.

فلاح تصریح کرد: هر اداره باید برنامه‌های جامعی برای بانوان در قالب برنامه‌های صبحگاهی، ورزشی در فضاهایی مانند پارک‌ها انجام دهند.

معاون فرماندارمیبد با تأکید بر همکاری مستقیم امور بانوان و مشاور بانوان فرماندار با شورای شهر در اجرای برنامه‌های ویژه بانوان گفت: فرمانداری آمادگی دارد با شورای شهر در برگزاری برنامه‌های شاد و مفرح و فرهنگی جهت تقویت روحیه امید و نشاط و سرزندگی بانوان همکاری کند.