آیت‌الله اعرافی:

نگاه نرم‌افزاری و معماری ایرانی اسلامی در آموزش‌وپرورش تقویت شود

جلسه شورای آموزش‌وپرورش این شهرستان میبد با حضور امام‌جمعه و معاون فرماندار و اعضای این شورا در بیت آیت‌الله اعرافی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، امام‌جمعه میبد در جلسه شورای آموزش‌وپرورش از اهتمام فعالان فرهنگی در اجرای طرح بومی‌سازی متون درسی ابتدایی در این شهرستان استقبال کرد.

حضرت آیت‌الله اعرافی گفت: این طرح باید در 10،20 قلمرو با گروه‌های کارشناسی متخصص و فنی در دو محور کتب درسی و جزوه سه مقطع تحصیلی اجرا و این ذخایر ارزشمند تاریخی، فرهنگی حفظ شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: باید آرام‌آرام ضمن توجه به مسئله سخت‌افزاری در مدارس، نگاه نرم‌افزاری و معماری ایرانی اسلامی، فضای روح‌نواز و جذاب را در مدارس تقویت کرد.

مدیر آموزش‌وپرورش میبد هم در این جلسه از کلنگ زنی 4 آموزشگاه جدید در هفته آینده در این شهرستان خبرداد و گفت: با رایزنی با خیرین 4 آموزشگاه جدید آماده کلنگ زنی در نقاط مختلف شهرستان است که امیدواریم خیرین همچنان به حمایت‌های خود در احداث آموزشگاه‌های خیری ادامه دهند.

برنامه‌ریزی اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان، آسفالت جاده اردوگاه فرهنگی و پاسخگویی به نامه‌های رسیده به ستاد از مصوبات این جلسه بود.