با حضور فلاح فرماندار ميبد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میبد : فرماندار ميبد در مراسم تودیع و معارفه با اشاره به نقش پليس راهور در برقراري نظم و امنيت جاده ها و كنترل حوادث رانندگي پرخطر گفت : اگر زحمات شبانه روزي نيروهاي پليس راهور در جاده ها و سطح شهر نباشد قطعاً شاهد حوادث دلخراش مي شويم .

حسين فلاح با قدرداني از ابتكار عمل سروان دستوار در اجراي طرح هاي كاهش حوادث ترافيكي در شهرستان اظهار اميدواري كرد اين روند همچنان در شهرستان ميبد بعنوان پرجمعيت ترين شهرستان بعد از مركز استان ادامه يابد .

وي با بيان اينكه در طول 41 ماه خدمت سروان دستوار تحولات خوبي در اصلاح نقاط حوادث ترافيكي، اصلاح خيابان امام، فرهنگ استفاده از كلاه ايمني و همايش هاي علمي و فني در اين شهرستان صورت گرفت گفت: شهرستان ميبد در راستاي كاهش حوادث ترافيكي منجر به فوت نياز به طرح هاي جامعه طرح ترافيكي و پليس راهور دارد .

فرماندار ميبد بر كاهش حوادث ترافيكي در اين شهرستان تاكيد كرد و گفت: از آنجا كه حجم تردد راكبان موتورسيكلت در شهرستان بالاست براي كاهش دغدغه هاي خانواده ها بايد استفاده از كلاه ايمني و موتورسيكلت را در شهرستان نهادينه كنيم .

فرماندار ميبد   با بيان اينكه بايد قدرشناس زحمات عزيزانمان در پليس راهور باشيم گفت: رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي يك اصل است و همه بايد تلاش كنيم با احترام به قوانين از سلامت و امنيت در حين رانندگي برخوردار باشيم .

در پايان اين مراسم رئيس عقيدتي سياسي نيروي انتظامي هم به جايگاه پليس راهور در حوادث ترافيكي پرداخت و گفت: اين قشر خدوم لحظات عمر خود را صرف آرامش و رفاه مردم مي كنند .