دیدار با خانواده‌های شهدا

صبح امروز مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به همراه فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین در قالب 11 اکیپ به دیدار 42 خانواده‌ از خانواده های شهدای دوران 8 سال دفاع مقدس در این شهرستان رفتند و از صبر و پایداری این خانواده‌ها تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، خانواده شهیدان حسنعلی و محمدرضا قدرتی و محمدعلی بابا زاده ازجمله این خانواده‌ها بودند.

شهید حسنعلی و محمدرضا قدرتی دو برادر از یک خانواده بودند که در عملیات رمضان در منطقه شلمچه و پدافند در سال‌های 61 و 67 و شهید محمدعلی بابا زاده در منطقه شوش به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

مسئولین در آغاز با حضور بر سر شهدای گمنام در امامزاده سید صدرالدین قنبر، با نثار گل، از شجاعت و پایمردی این شهدا تجلیل و با آرمان‌های امام و شهدا تجدید میثاق کردند.

فرماندارمیبد گفت:8 سال دفاع مقدس، میدان رشادت، جوانمردی، شجاعت و فداکاری رزمندگان اسلام بود که با پیروزی به اسلام، انقلاب و ملت ایران آبرو بخشید.

حسین فلاح افزود: امروز نبرد جوانان ما در فرار مرزها در سوریه و عراق دستمایه همین فرهنگ جهاد و شهادت است.

فلاح تصریح کرد: تا وقتی‌که تاریخ درخشان 8 سال دفاع مقدس و شهدا و رزمندگان در جسم و جان و ذهن نسل امروز و آینده ما باشد، دشمنان هرگز نمی‌توانند ُآسیبی به این کشور بزنند.

وی گفت: ما باید با حفظ راه شهدا و خدمت به خانواده‌های آن‌ها و حل مشکل مردم جامعه، در مسیر اسلام و انقلاب ثابت‌قدم باشیم.