آغاز مرحله جدید طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار

 در اطلاعیه ای که از سوی مرکز آمار ایران منتشر شده است، اجرای مرحله جدید طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار در دوره ای 45 روزه  از اول آذرماه تا نیمه دی  ماه سال جاری سخن به میان رفته است.
در این گزارش آمده است: شهروندانی که تاکنون موفق به ثبت نام در این طرح نشده اند و یا تصمیم به اصلاح یا تکمیل اطلاعات خود دارند، می توانند در این مرحله به سامانه  طرح جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار به نشانیhttp://yaraneh.amar.org.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام، اصلاح و یا تکمیل اطلاعات  خود اقدام کنند.
بر اساس این گزارش ثبت نام کنندگان سال 1387 با درج شماره ملی و کد رهگیری و ثبت نام کنندگان اردیبهشت 1389 با درج شماره ملی و رمز عبور ، می توانند وارد سامانه  مذکور، شوند.
این گزارش همچنین می افزاید: در صورتی که سرپرست خانوار کد رهگیری یا رمز عبور خود را فراموش کرده باشد، باید بعد از تاریخ 15 آذر ماه به سامانه مراجعه کنند.
بر اساس این گزارش، تلفن گویای 0218587 آماده  پاسخگوئی به هموطنان است و همچنین  هموطنان می توانند با ارسال شماره ملی خود به سامانه پیام کوتاه به شماره 300000  از هویت سرپرست خانوار خود آگاه شوند.