پیام فرماندارمیبد به مناسبت هفته دولت

فرماندار شهرستان میبد در آستانه فرار رسیدن هفته دولت پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن کامل "حسین فلاح" فرماندارمیبد بدین شرح است:

یکی از مناسبت‌های بزرگ کشورمان به گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان دولت، شهید رجایی و باهنر اختصاص دارد.

شهیدانی که به پشتوانه ملت، راه خدمت را در پیش گرفتند و همین اتحاد و همدلی باعث خشم دشمنان در از میان برداشتن این عزیزان از صحنه خدمت به ملت و نظام شد.

اکنون‌که ایران اسلامی بعدازآن دوران ترورهای کور، با ایثار و ازجان‌گذشتگی نیروهای نظامی و انتظامی، به امنیت پایدار رسیده است؛ تنها بهانه مسئولین در همه سطوح باید خدمت صادقانه به ملت و پیشرفت همه‌جانبه نظام و کشور باشد.

بنابراین در سایه منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و طرح‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر وامید، راه برای فتح قله‌های بلند در همه عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، نظامی و امنیتی برای سرافرازی ایران و ایرانی فراهم است.

اما آنچه مهم است؛ غفلت نکردن از توطئه‌ها و دشمنی‌های استکبار جهانی امریکاست؛ چراکه تاریخ به ما نشان داده است خوی استکبار در غارت منابع و سرمایه کشورها و کشتار مردم بی‌دفاع و تسلط بر ملت‌ها تغییر نکرده است و در دنیای امروز با استفاده از همه ابزارهای خود ازجمله تحریم‌های اقتصادی همواره درصدد تضعیف نظام و کشور و سلب روحیه نشاط و امید ملت ایران است.

بر این اساس باید با تکیه به منویات رهبری در حوزه توجه به تولید داخل، حمایت از صنایع کوچک و زودبازده و حفظ اشتغال پایدار با سرلوحه قرار دادن اقتصاد مقاومتی و غافل نبودن از شرکت‌های دانش‌بنیان و تقویت آن‌ها و حمایت از نخبگان باید در مقابل همه نقشه‌های دشمن ایستادگی کرد؛ چراکه همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها تأکید کردند؛ آینده از آن ملت و جوانان ایران است و زمانی که به قله‌های بلند توسعه و پیشرفت رسیدند همه دشمنی‌ها تمام خواهد شد.

امروز باید اذعان کرد؛ در دوره خدمت دولت تدبیر و امید علیرغم همه مسائل و مشکلات و تحریم‌هایی که استکبار جهانی علیه ایران اسلامی به کار گرفت تا کشور و ملت ایران را درصحنه جهانی و بین‌المللی منزوی کند؛ اما دولت با تأسی از رهبر معظم انقلاب با شرکت در مذاکرات بر جام و امضای آن نشان داد که ایران اهل تعامل است و اگر نقضی صورت می‌گیرد از طرف امریکاست.

همین را بس که دولت و مسئولین سراسر استان‌ها و شهرستان‌ها در دشوارترین شرایط در طول 4 سال، کشور را به‌خوبی در همه عرصه‌ها به‌پیش بردند و امروز شاهد امنیت پایدار، رونق اقتصادی و پویایی فرهنگی اجتماعی هستیم که جا دارد؛ سالروز شهادت شهید باهنر و شهید رجایی را گرامی بداریم و هفته دولت را به همه دولت‌مردان به‌ویژه به رئیس‌جمهور، کابینه دولت و همه کارگزاران آن در سطح کشور و مدیران و مسئولان شهرستان و همچنین از خیرین و مردم میبد که در پیشبرد پروژهای مختلف دولت مشارکت داشتند و زحمات زیادی در خدمت صادقانه به مردم کشیده‌اند تبریک بگویم.