نمایندگی تعاون روستایی شهرستان میبد به اداره تعاون روستایی ارتقاء می‌یابد

فرماندارمیبد در سفر 3 روزه این هفته خود به تهران با معاون وزیر جهاد کشاورزی، مدیرکل سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و معاون آبخیزداری جنگل‌ها و مراتع دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح در دیدار اول با مهندس صفایی معاون جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تعاون روستایی 2 موضوع ارتقاء نمایندگی تعاون روستایی شهرستان به اداره و حمایت این اداره از دامداران بخش ندوشن را مطرح کرد که مورد موافقت قرار گرفت و قرار شد تا 2 ماه آینده چارت اداره تعاون روستایی شهرستان میبد ابلاغ شود.

فلاح سپس در دیدار با تاجیک مدیرکل سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری، بحث زیرساخت‌ها را مطرح کرد و با جلب نظر تاجیک، صد میلیون تومان جهت ایجاد زیرساخت اعتبار گرفت.

در دیدار با دکتر گرشاسبی معاون آبخیزداری جنگل‌ها و مراتع کشور پیرو جلسه ای باحضور دکتر دهقانی نماینده محترم با دکتر جلالی رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشورهم بحث سدهای زیرزمینی، ساماندهی منطقه بنستان و توسعه منابع طبیعی آن منطقه، بند خاکی ندوشن و بند خاکی ناتمام نیوک مطرح شد.

فرماندارمیبد با قدردانی از هماهنگی‌های دفترنماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی تهران در این راستا گفت: در این راستا هم علاوه بر اختصاص 50 میلیون تومان به طرح مطالعاتی این بندهای خاکی قرار شد بقیه هزینه‌های آن از اعتبارات امسال تأمین شود.