به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : با توجه به نزديك بودن ماه محرم و ضرورت زدودن برخي شبهات و اعمالي كه موجب شبهه افكني دشمنان دين مي شود جلسه اي در محل فرمانداري ميبد تشكيل شد .

 فلاح فرماندار ميبد در اين جلسه بيان داشت : بايد با كار فرهنگي و دعوت از هياتهاي مذهبي شهرستان در خصوص آثار سوء ذبح حيوانات در ميادين و حسينيه ها اقدام لازم صورت بگيرد . وي از اداره تبليغات اسلامي خواست با دعوت از اعضاي هيات امناء هياتهاي مذهبي شهرستان و بهره گيري از دكتر روانشناس در خصوص ضرر و زيان اين اطلاع رساني خوبي انجام شود .

فلاح افزود : بايد با تدبير معضلات و شبهات در ماه محرم  را برطرف كرد . ايشان ادامه داد مي بايست از طريق روحانيون معزز ، مداحان محترم و در نهايت برخورد قهري اين معضل را برطرف و حركتهاي انساني و حسيني پسند را جايگزين آن كرد .

در اين جلسه همچنين حجت الاسلام آقايي رئيس اداره تبليغات اسلامي بر پرهيز از اعمالي كه موجب خدشه دار شدن چهره عزاداري امام حسين (ع) مي شود تاكيد نمود .

حجت الاسلام قانعي دادستان ميبد نيز در اين جلسه بر برخورد دستگاه قضايي با متخلفيت و بر هم زنندگان نظم عمومي تاكيد داشتند .