فرماندارمیبد از کارکنان این اداره با اهداء لوح تجلیل کرد

در واپسین روزهای سال 95 و آغاز سال جدید فرماندارمیبد در جلسه پایان سال خود که با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ترتیب داد از خدمات و تلاش‌های کارشناسان این اداره تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با تبریک پیشاپیش عید باستانی نوروز و قدردانی از تلاش‌های همه کارکنان فرمانداری گفت: نیروی انسانی سرمایه و گنجینه هر اداره و جامعه است.

دکتر کمال دهقانی افزود: اگر این گنجینه بسیار ارزشمند درراه تعالی و ارزش‌های الهی اسلامی و در خدمت مردم باشد ارزش آن دوچندان می‌شود و قطعاً این توفیقات سال گذشته به‌پاس تلاش‌های بی‌ریا و خالصانه شما عزیزان در فرمانداری میبد است.

فرماندارمیبد هم بابیان اینکه کسب رتبه نخست فرمانداری شهرستان میبد مرهون تلاش‌های خالصانه شما عزیزان است افزود: قطعاً بدون تلاش و زحمت نتیجه‌ای‌ حاصل نمی‌شود و اگر امروز ما در پایان سال دورهم جمع شده‌ایم و همه خوشحالیم به خاطر نتایج تلاش و پشتکار و تعامل و همکاری همه شما عزیزان است.

حسین فلاح با تبریک پیشاپیش سال نو به همه کارکنان فرمانداری گفت: امیدواریم سال 96 هم برای همه ملت ایران، به‌ویژه مردم خوب استان و شهرستانمان سال پر خیروبرکتی باشد و از اول سال باانرژی و پویایی زیادی در خدمت به مردم در اداره حاضر باشیم.