با حضور معاون فرماندار :


در اين جلسه ابتدا فلاح ايام شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) تسليت گفته و ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجائي و باهنر هفته دولت را به همه دولت مردان تبريك گفتند .
وي تصريح نمود ما در سرزميني هستيم كه چه در پيش از اسلام و چه بعد از آن از مدنيتي برخورداريم كه نه تنها براي ايران بلكه براي بشريت مايه افتخار و مباهات مي باشد .
مدينيتهايي مثل مجموعه پاسارگاد و تخت جمشيد كه افتخار جهان است و اسلام هم آمد اينها را كامل نمود و بنيانهاي شهرسازي جهان را گذاشتند كه هنوز هم از آن كپي برداري مي شود .
عمده اين تفكرات ناشي از حضور افرادي بوده كه همانند شوراي امروزي نقش داشته اند . اشخاصي همچون شيخ بهايي رحمه الله عليه خطوطي را ترسم و اجرا مي نمايد كه نزديك به چهارصد سال است كه پابرجاست اين يك نمونه شهرسازي و شوراي شهري در قديم ايران بوده است .
جايگاه كنوني شوراي شهر هم اينچنين است مي بايست در كنار شهر قرار گرفته و خط و خطوطي را ترسيم نمائيم كه در آينده و نسلهاي بعدي سادگار بماند .
اميدواريم از نگاههاي زود بازده و كوتاه پرهيز نمائيم و آينده نگري و دورانديشي را سرلوحه كار خود قرار دهيم .
ميبد در آموزش و پرورش ، در تاريخ سياسي ( دوره آل مظفر ) و در تاريخ ديني رجال بزرگ همچون آيت الله موسس و حضرت آيت الله اعرافي را دارد بايد به سمتي پيش برويم كه به لحاظ كالبد شهري هم جزء برترينها باشيم .
فلاح در ادامه بيان داشت : شورا به نحوي كرسي خود را در جلسات فرمانداري پر نمايد و اين موضوع را جدي بگيرد .
مسائل بهداشتي ، بهزيستي ، تربيت بدني ، انجمن كتابخانه ها و تقريبا در تمامي امور شهري شورا مي تواند تأثير بسزائي بگذارد .  
وي با اشاره به حق الناس و رعايت حقوق مردم افزود : مسائل بهداشتي همانند كشتارگاه ، بهداشت عمومي از جمله موارد حق الناس است كه شورا بايد پيگير باشد .
وي ضمن گلايه از بعضي رفتارها بيان داشت : متأسفانه در ميبد مدير كشي باب شده و اگر مديري خوب كار كرد بعد از چند سال كنار گذاشته مي شود و هنوز مدير سازي باب نشده و عمده جوانهاي ما مهاجرت نموده اند .
در ادامه جلسه اعضاي شوراي شهر ميبد  در برابر قرآن كريم مراسم تحليف را به جاي آوردند و آراء خود را براي انتخاب رئيس و ديگر اعضاء به صندوق ريختند كه نتايج حاصل شد :
1 - آقاي عزيزالله داورپور     رئيس شورا
2 – آقاي داود دهقاني          نائب رئيس شورا
3 – آقاي مجيد بهارستاني     خزانه دار
4 – آقاي مهدي اكبر زاده     منشي

5 – آقاي سيد عليمحمد ميرحسيني منشي