راهپیمایی حمایت از عفاف و حجاب فردا درمیبد برگزار می‌شود

معاون فرماندارمیبد در جلسه‌ای‌ که به مناسبت گرامی داشت هفته حجاب و عفاف برگزار شد گفت: هفته حجاب و عفاف یادآور واقعه تلخ مسجد گوهرشاد و حمله رژیم سفاک رضاخان قلدر به معترضین کشف حجاب در 21 تیرماه سال 1315 است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، سید محسن فلاح افزود: این واقعه تاریخی باعث شد ملت ایران بیشتر به عمق فرهنگ عفاف و حجاب پی ببرند و با رعایت موازین اسلامی، آن را به‌عنوان فرهنگ و الگوی برتر اسلامی ایرانی در جامعه وجهان معرفی کنند.

فلاح تصریح کرد: برای گرامی داشت هفته حجاب و عفاف در شهرستان میبد تجمع و راهپیمایی عظیم خواهران و برادران، فردا چهارشنبه 21 تیرماه، بعد از تجدید بیعت با شهدای گمنام در امام‌زاده سید صدرالدین قنبر به سمت پارک فلسطین برگزار خواهد شد.

معاون فرماندارمیبد با دعوت از همه اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی، در حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی در جامعه گفت: زنان و مردان و دختران و پسران ما هرگز اجازه نخواهند داد عده‌ای قلیل که دنبال ترویج فرهنگ غرب و لااوبالی گری در جامعه هستند؛ ارزش‌های ناب اسلامی و حجاب و عفاف آسیب ببیند.

فلاح تصریح کرد: فردا چهارشنبه فریاد زنان و دختران پاک‌دامن ما در حمایت از عفاف و حجاب در فضای شهر طنین‌انداز خواهد شد تا کسانی که تفکر غرب‌گرایی را در سرمی پرورانند و فرهنگ حجاب اسلامی را زیر سؤال می‌برند به‌روشنی، پایبندی ملت ایران را در فرهنگ ریشه‌دار اسلامی لمس کنند.