دیدار فرماندارمیبد با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان کارگر

فرماندارمیبد به همراه مدیرعامل شهرک صنعتی جهان‌آباد، مسئول دفتر امام‌جمعه، فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج و بسیج کارگری به دیدار خانواده‌های شهدا و جانبازان کارگر این شهرستان رفت و از صبر و استقامت این خانواده‌ها تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، شهید محمدحسین تقی زاده و زین‌العابدین علیزاده و جانباز محمدتقی حقیری به ترتیب در خرمشهر، اروند و عملیات فتح المبین و در سال‌های 47،64 و 45 به درجه والای شهادت و جانبازی نائل شدند.

حسین فلاح در این دیدار بابیان اینکه 8 سال دفاع مقدس عرصه دلاور مردی‌ها و فداکاری‌های اقشار ضعیف جامعه بود افزود: نقش طبقات مختلف ملت ایران به‌ویژه اقشار کم‌درآمد و کارگر در 8 سال دفاع مقدس فراموش‌شدنی نیست.

فلاح گفت: راز پیروزی انقلاب اسلامی در برابر دشمن بعثی، روحیه غیرت و دفاع از خاک کشور، تکیه‌بر ولایت‌فقیه و تأسی از فرمان امام راحل بود.

وی خاطرنشان کرد: جامعه کارگری در طول انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس همواره پشتیبان نظام و انقلاب بوده‌اند و امروز هم با حضور در سنگر کار و تلاش و تولید، نقش خود را در خودکفایی اقتصادی جامعه ایفا می‌کنند.

فرماندارمیبد تصریح کرد: هیچ قشری مانند قشر ضعیف و کم‌درآمد و کارگر جامعه، در برابر رکود اقتصادی و سختی‌های جامعه مقاوم و صبور نیست.

حاضرین در ابتدای این دیدار با حضور در گلزار شهدای شهیدیه با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای کارگر را گرامی داشتند.

شهرستان میبد 45 شهید کارگر را در 8 سال دفاع مقدس تقدیم نظام و انقلاب کرده است.