دیدار با آزادگان 8 سال دفاع مقدس درمیبد

همزمان با دهه کرامت فرماندارمیبد به همراه جمعی از مسئولین در قالب 10 اکیپ به دیدار 37 نفر از خانواده‌های جانبازان و ایثارگران این شهرستان رفته و با اهداء لوح از صبر و پایداری آن‌ها تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، احمد آب پیکر، محمد دهقانی و علی‌اکبر جعفری نژاد از آزادگان دوران 8 سال دفاع مقدس بودند که فرماندارمیبد به‌پای صبحت های آن‌ها نشست و خاطرات دفاع مقدس و اسارت را بادل و جان از هم‌سنگران خود یک‌بار دیگر در بین خود مرور کردند.

فرماندارمیبد در این دیدار گفت: دوران 8 سال دفاع مقدس یکی از برهه‌های سرنوشت‌ساز کشور بود که همه اقشار برای دفاع از تمامیت ارضی کشور وارد صحنه شدند.

حسین فلاح افزود: آزادگان بعد از مبارزه جانانه تا آخرین تیر جنگی خود، به اسارت دشمن بعثی درآمدند اما از پا ننشستند و با مقاومت و ایستادگی سرانجام با پر کشیدن از قفس‌های دشمن، فریاد آزادی‌خواهی و حق‌طلبی ایران اسلامی را به گوش جهانیان رسانده و باعزت و افتخار به سرزمین خود بازگشتند.

فلاح گفت: امروز آزادگان به‌عنوان ذخیره‌های انقلاب و 8 سال دفاع مقدس، زبان گویا وزنده تاریخ دفاع مقدس هستند تا حقایق و ارزش‌های آن دوران را به نسل امروز بازگو کنند.