دست آورد های سفر فرماندارمیبد به تهران

فرماندارمیبد مهم‌ترین دستاوردهای سفر دوروزه تهران را تشریح کرد و گفت: در این سفر به‌منظور توسعه و آبادانی شهرستان؛ با هماهنگی نماینده، محترم میبد و تفت دکتر دهقانی با مقامات کشوری ملاقات نمودیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندار شهرستان میبد خاطرنشان کرد: جلسه‌ای را با مهندس نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران داشتیم که مواردی شامل بحث خشک‌سالی و دیوار ساحلی در سطح شهرمیبد مطرح شد که مقرر شد کارشناسان خود را به شهرستان میبد اعزام نمایند که کمک‌های را از محل منابع ملی متمرکز برای ما داشته باشند.

حسین فلاح در دیدار دوم با دکتر رضوی رئیس مناطق محروم ریاست جمهوری داشتیم که نیازهای شهرستان میبد که عمدتاً بحث خشک‌سالی و بحث لایروبی قنوات بود مطرح شد و قرار شد مساعدت و کمک‌های لازم را داشته باشند.

فرماندارمیبد دربارهٔ تخصیص اعتبار جهت آب‌رسانی به روستاها؛ اصلاح شبکه فرسودهٔ آب‌رسانی شهرستان میبد و اعطای تسهیلات جهت اشتغال‌زایی روستاییان با دکتر رضوی به گفتگو و رایزنی نشست.

در این سفر فرماندارمیبد جلسه‌ای با وزیر ورزش وجوانان داشت که مقرر شد موضوع دو پروژه ورزشی شهرستان در دستور کار قرار گیرد و نسبت به تأمین اعتبار اقدام گردد.

فرماندار گفت: در این راستا جا دارد از مدیرکل ورزش وجوانان استان و معاون ایشان تقدیر و تشکر به عمل آید.

آخرین دیدار فرماندارمیبد با دکتر امید رئیس جامع دانشگاه علمی کاربردی کشور بود که به بحث در مورد رفع مشکلات دانشگاه‌های علمی کاربردی میبد گذشت.