به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : فلاح فرماندار ميبد با انتشار پيامي از حضور پرشور مردم ميبد در راهپيمايي روز قدس تقدير نمودند ، متن پيام بدين شرح است :

  مردم مومن و روزه دار شهرستان ميبد با حضور گسترده  و حماسي خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ثابت کرديد که با آگاهی و بصیرت ستودنی در مسیر دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین پایدار و استوار هستيد.

فلاح ادامه داد : در روزها و هفته های گذشته دنیا شاهد بود رژیم نامشروع صهیونیستی با خشونت سفاکانه و بی بدیل، خون کودکان و زنان بی گناه فلسطینی را در غزه به زمین ریخت و در این روزها دلی نیست که برای فلسطین و مظلومیت آن به درد نیاید.

فرماندار ميبد تاكيد نمود : مردم ولایت مدار شهرستان ميبد در روز قدس با دیدن آلام و دردهای برادران فلسطینی، با حضور پر شور خود خیابانها را آذین بستند، در این حضور همه اقوام ،اقشار و سلایق سیاسی شهرستان دوش به دوش هم فریاد مرگ بر اسرائیل سر داده و به دنیا این پیام را دادند که مبارزه با ظلم و تجاوز هدف و آرمان مشترک همه شهروندان ميبدي است.

وي همچنين در خصوص مردم شريف ميبد تاكيد نمودند : مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان ميبد با اقتدا به فرمان ولی امر خود و با حضور گسترده خویش در راهپیمایی روز قدس نشان داديد باریکه غزه نه در محدوده کوچک جغرافیایی آن ، بلکه در وسعت قلبهای تمام مسلمانان جای دارد و به تمام آنهایی که در سایه زور و زر خواهان نابودی تمام اندیشه و باورهای صلح طلبانه هستيد ثابت کرديد که همواره حامی و دلسوز مردم آزادیخواه و مظلوم غزه می باشيد.

فرماندار ميبد ادامه داد: این حماسه آفرینی که نشان از عمق درک مردم ميبد دارد شایسته بالاترین تقدیرهاست و بر همین اساس برخود فرض دانسته از حضور شکوهمندانه همه آحاد مردم به ویژه روحانیت جلیل القدر، خانواده های معظم شهدا، جوانان، دانشجویان، کسبه و بازاریان، کشاورزان، جامعه فرهنگیان و ورزشکاران، مسئولین ادارات و نهادها، نیروهای نظامی و انتظامی و سایر اقشار شهرستان و خبرنگاران محترم که نسبت به پوشش این رویداد بزرگ همت گماشتند تقدیر و تشکر نمایم.

و در پايان ايشان آرزو نمودند : انشاالله این حضور و بیداری زمینه خروش جهانی انسان های آزاده برای رهایی قدس شریف از چنگال غاصبان صهیونیست گردد./

                                                                                                          حسين فلاح

                                                                                                                                                    فرماندار ميبد

                                                                                                                                                            5/5/93