برگزاری تمام مکانیزه انتخابات شورای اسلامی شهرمیبد

در جلسه‌ای اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد با نحوه برگزاری تمام مکانیزه پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرمیبد آشنا و به‌صورت آزمایشی اخذ رأی شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد از برگزاری تمام مکانیزه پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرمیبد و نیمه مکانیزه دوازدهمین دوره ریاست جمهوری خبرداد.

فرماندارمیبد بابیان اینکه از مجموعه 82 صندوق پیش‌بینی‌شده،54 صندوق شهرمیبد اخذ رأی به‌صورت تمام مکانیزه خواهد بود افزود: امروز با استقرار تعدادی از این دستگاه‌ها و تجهیزات در فرمانداری، اعضای هیئت اجرایی، به‌طور آزمایشی با نحوه کار با این سیستم آشنا شدند.

حسین فلاح افزود: چیزی که در جریان رأی‌گیری به‌صورت تمام مکانیزه مهم است؛ شهروندان کد ملی خود و کد داوطلب موردنظر خود را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش‌هایی که وزارت کشور داشته و زیرساخت‌های خوبی که ما برای برگزاری انتخابات به‌صورت تمام مکانیزه داشتیم، شهرهای میبد و اردکان در این دوره در سطح استان انتخاب شدند.

فرماندارمیبد افزود: البته دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم در شهرمیبد به‌صورت نیمه مکانیزه برگزار خواهد شد که امیدواریم در دوره‌های آینده این کار هم در سطح شهرستان میبد به‌صورت تمام مکانیزه برگزار شود.