فرماندارمیبد:

اقتدار و پیشرفتمان را مرهون خون شهدا هستیم

فرماندارمیبد به همراه مسئول دفتر امام‌جمعه، مدیرعامل شهرک صنعتی جهان‌آباد و چند از کارفرمایان صنعت کاشی و سرامیک این شهرستان با چهار خانواده از خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان دیدار و از صبر و استقامت آن‌ها تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، شهیدان محمدرضا علم چی و محمدتقی نصیری پور در عملیات خیبر و در منطقه جفیر و فتح المبین به درجه شهادت نائل شدند و رسول زارع و عبدالرحیم صمدی هم در آبادان و موسیان از ناحیه چشم و دست‌وپا به درجه جانبازی نائل شدند.

فرماندارمیبد دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را یادآوری شجاعت، ایثار و فداکاری خواند.

حسین فلاح گفت: هیچ‌کس تصور نمی‌کرد ملت ایران با دست‌خالی در برابر دنیای کفر که تادندان‌مسلح‌اند پیروز شود.

فلاح افزود: اما جوانان ایران اسلامی با توکل به خدا و توسل به ائمه معصومین و عمل به‌فرمان امام خمینی رحمه‌الله علیه به پیروزی عالم‌گیر دست‌یافت.

وی تصریح کرد: امروز هرچند دشمنان بازهم دست از تحریم و تهدید ملت ایران برنمی‌دارند اما بدانند؛ اقتدار ما بازمان 8 سال دفاع مقدس قابل‌مقایسه نیست و اگر دست از پا خطا کنند دنیا را بر سرشان خراب می‌کنیم.

فرماندارمیبد گفت: امروز فرهنگ ایثار و شهادت در نسل سوم و چهارم انقلاب نهادینه‌شده است و رویش‌های انقلاب تازه همچون حججی‌ها در حال شکفتن است.

حسین فلاح افزود: ما همه اقتدار و پیشرفتمان را در دنیا مرهون خون شهدا و خانواده‌های آن‌ها هستیم و نمی‌گذاریم خون این شهیدان پایمال شود.