افتتاح سالن ورزشی غدیر درمیبد

همزمان با میلاد موفور السرور نخستین خورشید آسمان امامت و ولایت، حضرت علی (ع)، با حضور فرمانده تیپ الغدیر استان، فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین و هنرمندان و ورزشکاران کشوری سالن ورزشی غدیر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، این سالن ورزشی با زیربنای هزار و دویست مترمربع و با 600 میلیون تومان از محل خیری در مجتمع ورزشی 2 هزار و 400 متری موسسه اشراق میبد واقع در فیروزآباد برای فعالیت رشته‌های فوتسال، والیبال و بسکتبال احداث‌شده است.

رئیس هیئت‌مدیره موسسه اشراق ولایت گفت: فاز دوم و سوم این مجتمع، خرید 2 هزار مترمربع زمین هم‌جوار، تکمیل ساختمان اداری، احداث استخر و سالن‌های ورزشی کشتی و ژیمناستیک است که در سال‌های پیش رو انجام خواهد شد.

محمدمهدی جنتی افزود: ازآنجاکه مقام معظم رهبری برآبادانی زمین‌های وقف تأکیددارند خیران شهرستان میبد برای توسعه و آبادانی به سمت سرمایه‌گذاری روز زمین‌های وقف گرایش پیداکرده‌اند.

 وی گفت: این موسسه زیر نظر فرمانداری اداره می‌شود و به شماره 173 در سال 92 به ثبت رسیده است.

همچنین به مناسبت سیزده رجب و سالروز میلاد فرخنده مولی‌الموحدین امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) مراسمی با عنوان پدران آسمانی با حضور پدران و فرزندان شهدا، معاون فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین، باهدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد برگزار و از خانواده‌های معظم شهدا تجلیل به عمل آمد.

مسئولین قبل از مراسم با حضور در گلزار شهدای ده آباد و نثار شاخه گل نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.