تأمین جهیزیه 50 زوج نیازمند تا پایان سال درمیبد


اولین جلسه شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی میبد با حضورفرماندار و اعضای این شورا درسالن اندیشه فرمانداری تشکیل شد ومقرر شد تا پایان سال جهیزیه 50 خانواده نیازمند درشهرستان میبد از سوی مؤسسات خیریه تأمین شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، اولین جلسه شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی میبد با حضور«حسین فلاح» فرماندار و اعضای این شورا درسالن اندیشه فرمانداری تشکیل شد.

فرماندارمیبد  دراین جلسه بر تأمین نیازهای نیازمندان به ویژه زوج‌های جوانی که در آغاززندگی با مشکلات مختلف اشتغال و مسکن مواجه‌اند تاکید کرد و  گفت:تأمین جهیزیه و بخشی از مایحتاج زندگی اولیه این افراد ضروری است و مؤسسات خیریه باید همه تلاش خود را در این زمینه به کارگیرند .

حسین فلاح افزود:خیرین شهرستان میبد خوشبختانه به امر تأمین جهیزیه واقفند و باید با نشست‌های علمی و کاربردی و  تشکیل بانک خیرین مدیریت این حوزه را سروسامان داد .

رئیس اداره بهزیستی میبد و دبیر این شورا گزارشی از مشارکت‌های مردمی و درخواست نیازهای معلولین و مددجویان گفت: درحال حاضر 19نفر از زوج‌های جوان تحت پوشش بهزیستی میبد فاقد جهیزیه هستند .

دراین جلسه مدیران مؤسسات خیریه شهرستان هم علاوه بر ارائه گزارش عملکردی خود اعلام آمادگی کردند؛ تا پایان سال جهیزیه 50 خانواده را درشهرستان میبد تأمین کنند.

ارزش هر سری جهیزیه 15میلیون تومان است که شامل نیازهای ضروری مانند یخچال،اجاق گاز،اتو،جاروبرقی،فرش و لوازم آشپزخانه می‌باشد.


آدرس کوتاه :