اهدای لوح تقدیر مدیرکل ثبت‌احوال استان به فرماندارمیبد


نگاه ویژه فرماندارمیبد به توسعه زیرساخت‌های این شهرستان ازجمله در حوزه جامعه الکترونیک، رویکردی اساسی وهم گام باسیاست‌های کلان کشوری است.

نگاه ویژه فرماندارمیبد به توسعه زیرساخت‌های این شهرستان ازجمله در حوزه جامعه الکترونیک، رویکردی اساسی وهم گام باسیاست‌های کلان کشوری است.

در همین راستا اداره ثبت‌احوال شهرستان میبد به‌عنوان اداره اسناد هویتی و اطلاعات جمعیتی، برای تسهیل در ارائه خدمات هویتی، در الویت اتصال به شبکه فیبر نوری قرارگرفته است.

مدیرکل ثبت‌احوال استان با ارائه لوح تقدیر و سپاس، این نگاه آینده‌نگر حسین فلاح فرماندارمیبد در ایجاد دولت الکترونیک که همگام باسیاست‌های کشوراست را ستوده و موردتکریم قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن این لوح بدین شرح است:

برادر ارجمند: جناب آقای حسین فلاح

فرماندار محترم شهرستان میبد

با سلام و احترام

بدین‌وسیله از نگاه خاص حضرت‌عالی نسبت به توسعهٔ زیرساخت‌های آن شهرستان که جزئی از برنامه‌های توسعهٔ هر کشور است و بر اساس طرح و نقشه‌ای سازنده برای ساخت جامعه‌ای الکترونیک به‌کاررفته است صمیمانه قدردانی می‌نمایم.

این لوح تقدیر به پاسداشت عنایت و آینده باوری حضرت‌عالی در جهت اتصال فیبر نوری به اداره ثبت‌احوال آن شهرستان که در ایجاد دولت الکترونیک و فراهم آوردن زمینهٔ توسعه پایدار گامی بلند و مؤثرمی باشد تقدیم حضور مدبرانه شما می‌گردد.

با امید به اینکه با همسویی، هم‌فکری و هم گامی همه مسئولان با تمام قدرت و سعی در رفع مشکل شهروندان عزیز نموده و مساعدت به امور هویتی آنان همواره مدنظر قرار گیرد.

از ایزدمنان سلامتی و توفیق جنابعالی را برای خدمت به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئلت می‌نمایم.

سید محمد طباطبایی مدیرکل ثبت‌احوال استان یزد
آدرس کوتاه :