معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در مراسم تودیع ومعارفه بخشدارمرکزی میبد:

ارتقاء شاخص‌های توسعه در روستاها وظیفه اصلی بخشداران است


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: ارتقاء شاخص‌های توسعه در مناطق روستایی وظیفه اصلی بخشداران است و تحقق این نیاز به همکاری همه سازمان‌ها، شوراها، دهیاری‌ها و مردم با بخشدار است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، بعدازظهر دوشنبه 17 خردادماه مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان میبد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فرماندار شهرستان میبد و جمعی از مدیران این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری میبد برگزار شد.

«محمدعلی طالبی» در این جلسه بابیان اینکه بخشدار نماینده عالی دولت در هر بخش است اظهار داشت: بخشداران می‌توانند با عملکرد مناسب خود اعتماد مردم را نسبت به‌نظام جمهوری اسلامی ایران و برنامه‌های دولت تدبیر و امید ارتقاء دهند.

وی ادامه داد: در بین مسئولان سیاسی کشور، استان و شهرستان، بخشداران بیشترین ارتباط را با مردم و نهادهای مردمی دارند و می‌توانند با تعامل خوب و مثبت خود با مردم و نهادهای برخاسته از مردم نمودی از موفقیت دولت در هر بخش باشند.

طالبی افزود: هیچ توسعه و پیشرفتی بدون حضور و مشارکت مردم، توسعه موفقی نخواهد بود و بخشدار می‌تواند با ارتباط و تعامل شایسته با شوراهای اسلامی که مظهر اراده و رأی مردم هستند و با هماهنگی با دهیاری‌ها نقش مهمی در پیشرفت بخش و مناطق روستایی داشته باشد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تصریح کرد: عمران و آبادانی روستاها و ارتقاء شاخص‌های توسعه در مناطق روستایی وظیفه اصلی بخشداران است و تحقق این مهم نیاز به همکاری، همدلی، هماهنگی و تعامل همه سازمان‌ها، شوراها، دهیاری‌ها و مردم با بخشدار و مدیریت بخش و شهرستان دارد.

وی با اشاره به تغییر مدیریت‌های اخیر در استان اظهار داشت: استاندار یزد و مجموعه مدیریت ارشد استان نشان داده‌اند که در تغییرات و جابجایی افراد آن چیزی که در درجه اول اهمیت قرار دارد اخلاق، رعایت اصول اخلاقی و استفاده از ظرفیت‌ها و تجربیات افراد خدمتگزار به مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

طالبی انتخاب افراد را بر اساس شایستگی عنوان و خاطرنشان کرد: انتخاب نیروهای جوان در مسئولیت بخشداری با این هدف است که این افراد باانگیزه بسیار بالا برای خدمت به مردم و نیروی جوانی بتوانند با صرف تمام‌وقت و انرژی خود برای خدمت، بستر و زمینه لازم برای پیشرفت و توسعه بخش و شهرستان را فراهم کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار افزود: مدیریت ارشد استان همواره در انتخاب افراد برای مسئولیت‌های مختلف به نظر صاحب‌نظران و کارشناسان دلسوز احترام گذاشته و اهمیت قائل شده است اما برخی حاشیه‌سازی‌های به‌دوراز انصاف نمی‌تواند ما را از تصمیمات و برنامه‌های راهبردی برای توسعه و پیشرفت استان منصرف کند.

وی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: مناطق روستایی و بخش‌های مختلف استان به کانون‌هایی برای ایجاد اشتغال و بسترهای توسعه برای جامعه، شهرستان و استان تبدیل شوند.
آدرس کوتاه :