پیام فرماندارمیبد به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن

فرماندارمیبد به مناسبت سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن پیامی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن کامل پیام "حسین فلاح" فرماندارمیبد به این شرح است:

بیست و ششم مرداد فصل درخشانی در تاریخ قطور انقلاب اسلامی است که نام پرافتخار آزادگان سرافراز 8 سال دفاع مقدس بر تارک آن می‌درخشد.

آزادگانی که با لبیک به ندای نهضت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه، به پا خاستند و در برابر دشمن بعثی غیورانه از خاک، عزت و عظمت خود دفاع کردند.

آزادگانی که حتی بعد از اسارت در اردوگاه‌های دشمن بعثی هم باتحمل شکنجه‌های طاقت‌فرسا نسبت به اسلام، انقلاب و آرمان‌های امام پایمردی نشان دادند.

و سرانجام لحظه موعود فرارسید و با اثبات حقانیت ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی، آزادگان سرافراز، با جسمی ضعیف، حاصل شکنجه‌های ناجوانمردانه دشمن، اما با همان روحیه انقلابی و کوله باری از عزت و بزرگی وارد میهن شدند.

این ورود مبارک بار دیگر، شادی و نشاط و امید را در ملت ایران دوچندان کرد و امروز این یادگاران 8 سال دفاع مقدس که از جان خود گذشتند و پیروزی و عزت و سرافرازی را به ایران به ارمغان آوردند؛ در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، بسی مایه برکت و امید در جامعه هستند تا خون‌های ریخته شده شهدا ما که هنوز هم ادامه دارد از سوی دشمنان قسم‌خورده پایمال نشود و گفتمان انقلاب اسلامی که گفتمان منطقی، عقلی و اسلامی برای رهایی تمام مستضعفین و مظلومین جهان از زیر یوغ استکبار جهانی است در سراسر گیتی انتشار پیدا کند.

این‌جانب بر خود لازم دانستم 26 مرداد سال 1369 را به این کبوتران آزادشده از قفس آهنین دشمن بعثی و بازگشت سرافرازانه آن‌ها به خاک میهن اسلامی به‌ویژه آزادگان غیور شهرستان میبد که نقش و سهم بزرگی را در 8 سال دفاع مقدس ایفا کردند تبریک گفته و برای همه آن‌ها از درگاه حضرت حق، آرزوی سلامتی و مسرت و توفیق مسئلت دارم.