به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : فلاح فرماندار ميبد با انتشار پيامي عيد سعيد فطر را تبريك گفت ،  متن پيام بدين شرح است :
  ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذكر خدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود. امیدواریم خداوند منان به کرم بی‌منتهای خود ما را در زمره‌ی این بندگان خالص قرار دهد. حلول عید سعید فطر، نماد برجسته رهایی از قیود مادی و عروج در فضای رحمت و آرامش الهی را به همه شما بزرگواران تبریک عرض نموده و استمرار خالصانه بندگی پروردگار متعال و مهربانی و همدردی با بندگان پروردگار را مسئلت دارم.
  انشاءالله که لطافت روح و سر زندگی دل و پرهیز از گناه، به یمن مداومت بر ذکر پروردگار منان و پیروی از سنت رسول اکرم صلی الله علیه و سلم در لحظه لحظه حیات و گوشه گوشه وجودمان جاری و ساری گردد. چرا که بی تردید سعادت و سرافرازی ابدی از آن کسانی است که همه عمر چون ایام این ماه عزیز، اندیشه عبادت پروردگار منان دارند و خدمتگزاری و مهربانی به خلق او .
  عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است. عید فطر، عید فطرتهای روشنی می باشد که پس از گذشت ماه مبارک رمضان در نخستين روز ماه شوال اجر و پاداش خود را تنها در قرب الهی جستجو می کنند. روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز می‏گردد و به شکرانه این نعمت بزرگ و بی کران، به ستایش باری تعالی پرداخته و زنگار گناه را از آئينه روشن قلب و جان می زداید.
ضمن تبریک این عید فرخنده، از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم تا همگی ما را در راه تلاش برای ارتقاء نظام جمهوری اسلامی ایران و رسیدن به این هدف یاری مان نماید .  در پايان يكبار ديگر از حضور گرم و صميمانه شما مردم خونگرم و غيور شهرستان ميبد در راهپيمايي روز قدس و حمايت از مردم فلسطين بويژه ساكنين مظلوم غزه كه حماسه  ديگري را خلق نموديد تقدير و تشكر مي نمايم .
اينجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبريك  عيد بزرگ سعيد فطر و جشن پيروزي  بر شياطين درون و برون را به پيشگاه ولي عصر (عج ) ، رهبر معظم انقلاب ، علماي اعلام ، استاندار معزز و مديران كل محترم ، امام جمعه محبوب ديارمان و همچنين همه مردم نجيب و شريف ایران اسلامی بويژه  مردم شریف شهرستان ميبد ، از خداوند متعال، رستگاري و عزت و كرامت همگان را مسئلت می نمایم
                                                                                                       حسين فلاح
                                                                                                       فرماندار ميبد
                                                                                                          6/5/93