به گزارش روابط عمومی فرمانداري ميبد : ( به نقل از روابط عمومي شهرداری میبد ) ، حجت الاسلام ملا احمدی سخنگوی شورای اسلامی شهر میبد در خصوص انتخابات صورت گرفته گفت: قبل از هرچیزی از همه اعضای شورای شهر میبد که یک سال گذشته زحمات زیادی کشیدند قدردانی و تشکر می کنم. بخصوص هیات رئیسه محترم قبلی، جناب آقای داورپور که در تحقق برنامه ریزی ها و رفع مشکلات مردمی کوشا و پیگیر بودند.

وی در ادامه افزود: از آیت الله اعرافی امام جمعه محبوب و نماینده ولی فقیه شهرستان میبد که اعضای شورای شهر میبد را در یک سال گذشته رهنمود و راهنمایی می کردند تشکر می کنیم و امیدواریم با تداوم رهنمودها و بیاناتشان اعضای شورای شهر را در انجام امور و وظایف محول راهنمایی و هدایت نمایند تا در خدمت صادقانه به مردم شریف و شهید پرور میبد موفق و خدمتگزار لایقی برای مردم شریف میبد باشیم .

ملااحمدی از تمامی مسئولین شهرستان سپاسگزاری و تشکر کرد و افزود: از تمامی مسئولین بخصوص جناب آقای فلاح فرماندار شهرستان میبد و جناب آقای هدائی شهردار میبد تشکر و سپاسگزاری می کنیم و امیدواریم همچنان مانند گذشته در کنار اعضای شورای شهر بتوانیم در جهت آبادانی این مرز و بوم تلاش نماییم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر میبد در خصوص انتخاب هیات رئیسه جدید شورای اسلامی شهر میبد گفت: صبح امروز با رای گیری صورت گرفته آقای سید حسین آتشی به عنوان رئیس جدید شورا و آقای سیدعلی محمد جوادیان به عنوان نائب رئیس شورای اسلامی شهر انتخاب شدند.

وی دیگر اعضای هیات رئیسه  را این گونه  معرفی کرد: آقای سید ابوالفضل دهقانی بعنوان منشی و آقای مهندس سید علی محمد میرحسینی بعنوان خزانه دار انتخاب شدند و همچنین اینجانب بعنوان سخنگوی شورا ابقا شدم.

سخنگوی شورا در انتها گفت: امیدواریم با همدلی خوب همچون گذشته بتوانیم  در جهت فعال شدن کمیسیون ها و رفع مشکلات مردمی اقدام کنیم.