فرماندارمیبد در مراسم تحلیف شورای پنجم:

شورا جدید باید عزم خود را در پاسخگویی انتظارات مردم به کار گیرد

مراسم تحلیف پنجمین دوره شورای شهرمیبد با حضور اعضای این شورا در فرمانداری میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و همچنین تبریک به شورای منتخب نسبت به آغاز کار این شورا گفت: شورای جدید باید همه عزم خود را در پاسخگویی به مردم به کار بگیرد.

حسین فلاح افزود: آنچه مهم است این است که شورا با آگاهی به مشکلات و اولویت‌گذاری در انجام امور پروژه‌ها طبق خواسته و انتظار مردم و افق توسعه و آبادانی کار کند.

در این مراسم اعضای شورای جدید سوگند یادکردند تا بر اساس قانون اساسی و طبق موازین بر وظایف و رسالت محوله در دوران 4 ساله خود در شورا عمل کنند.

همچنین اعضای شورا متعهد شدند: مهم‌ترین اولویت‌های شهرستان را با نگاه به منشوری که حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد برای چشم‌انداز شهرستان در حوزه شورا و شهرداری تدوین‌شده است پیش ببرند.

در این مراسم ابتدا اعضای هیئت‌رئیسه سنی انتخاب شدند که بر این اساس حسینعلی فلاح به‌عنوان رئیس، صفرعلی دهقانی شورکی نائب رئیس و خانم انسیه فلاح یخدانی به‌عنوان منشی تعیین شدند.

سپس بر اساس نظر اعضای شورا، علیرضا آقایی میبدی به‌عنوان رئیس شورای میبد معرفی شد.

محمدرضا هدایی نائب رئیس، صفرعلی دهقانی شورکی خزانه‌دار، حسینعلی فلاح سخنگو، انسیه فلاح یخدانی به‌عنوان منشی و مجید زارعی و علیرضا آزادمنش هم به‌عنوان عضو تعیین شدند.