به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : فلاح فرماندار ميبد در اين جلسه ضمن تقدير از زحمات نيروي انتظامي ، شهرداري و شوراي شهر ، هلال احمر ، اداره راه و شهرسازي ، مركز بهداشت ، ميراث فرهنگي ، آموزش و پرورش بيان داشت متاسفانه با توجه به شرايط جوي كار استقبال را با مشكل مواجه نمود .

جلسات خوبي در سال گذشته در خصوص خدمات سفر داشتيم و در خصوص مصوبات گامهاي خوبي برداشته شد كه  اميدواريم در سال آينده شاهد هر چه بهتر برگزار شدن اين مراسم باشيم .

وي با اشاره به استقبال كم مسافران در سال جاري بيان داشت : در برخي نقاط كشور شاهد رشد گردشگر و در برخي نقاط ديگر هم شاهد كاهش سفر مسافرين بوديم كه خودئ دلايل متعددي دارد و در جاي خود قابل بررسي و تأمل است . در عين حال امسال شاهد استقبال همشريان و هم استاني ها از ميبد بوديم و اين خود يك موفقيت است و به عنوان بوم گردي مي توان روي آن حساب ويژه باز كرد و نشان از علاقه مندان شهري و استاني نسبت به جذابيتهاي شهرستان ميبد مي باشد .

وي ضمن تقدير از زحمات محسن فلاح نماينده شهرداري  و مسئول برنامه هاي خدمات سفر نوروزي شهرداري از وي خواست در خصوص نصب تابلوهاي تبليغاتي در محور كمربندي غرب ميبد اقدام لازم را انجام دهند تا در سال آينده در اين زمينه شاهد رشد گردشگر در شهرستان ميبد باشيم .

وي از برنامه همايش فرهيختگان ، راه اندازي آسياب بيده ، جشنواره خشت اول ، بزرگداشت چهاردهمين سال ثبت ميبد توسط انجمن ياوران ميراث ،  راه اندازي اتوبوس گردشگري يواش تور تجليل و نمود و از ورود كالاهاي چيني در بخش سفال و سراميك ابراز تاسف كرد .

در ادامه جلسه حاظرين به ارائه گزارش عملكرد خود پرداختند . د ر پايان اين مراسم با اهداء لوح تقدير از ادارات فعال در عرصه گردشگري تجليل به عمل آمد .