سجادی پور فرماندار میبدفرماندار میبد در جلسه شورای اداری این شهرستان که صبح امروز برگزار شد با 
تبریک ایام الله دهه فجر به جنگ ادراکی و شناختی دشمن پرداخت و گفت : دشمن به دنبال گرفتن همه داشته ها و دستاوردهای ماست .
سیدجمال سجادی پور گفت : اینکه چهار ماهواره درکمتر از دو هفته به فضا پرتاب و در مدار قرار می گیرد اتفاق بزرگی در این عرصه اطاعات است که رسانه های داخلی کمتر به آن می پردازند.
 سجادی پور با بیان اینکه دشمنان با زدن مدیران و مسئولین نظام به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام هستند افزود: امروز که 90 درصد تهدیدات در بستر فضای  مجازی رخ می دهد؛  نیاز به تولید محتوا و حضور فعال در این عرصه هستیم تا با درایت عمل و آن را مدیریت کنیم . 
فرماندار میبد با اشاره به دو انتخابات مهم و بسیار حساس نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در یازده اسفند ماه امسال تصریح کرد : مشارکت بالا در انتخابات ، اقتدار و  مصئونیت کشور را بالا و توطئه های دشمنان را خنثی می کند .
وی مشارکت ، رقابت ، امنیت و سلامت را چهار راهبرد در انتخابات 11 اسفند عنوان کرد و گفت : وظیفه همه ماست که کمک کنیم تا انتخابات باشکوهی در کشور و شهرستان میبد  با حضور حداکثری مردم پای صحنه انتخابات را شاهد باشیم .
سجادی پور با تاکید بر صاحبان تریبون و دارای مخاطبین زیاد گفت : همه مدیران درحوزه های مختلف اعم از آموزش وپرورش، جامعه مهندسین، صنعت ، دستگاه های حمایتی، شهرداری ها، حوزه سلامت و درمان ، ورزش و جوانان ، حوزه کشاورزی ، جامعه روحانیت و دانشگاه ها باید با برگزاری جلسات تبینی ، نقش خود را در بالا بردن مشارکت در انتخابات ایفا کنند .
فرماندار میبد  با بیان اینکه بالغ بر 30 هزار نفر رای اولی در استان داریم گفت : باید از همه ظرفیت ها در برگزاری انتخابات پرشور و با مشارکت حداکثری استفاده کنیم .
سجادی پور ائمه جمعه و جماعات مساجد ، هیئت امنا،حوزه های علمیه ،موکب داران ،هنرمندان ، فعالین جبهه فرهنگی ، ورزش و جوانان  ،ثمن ها ، دامدارن و کشاورزان ، اساتید و دانشجویان ، تشکل های کارگری ، جامعه نخبه گان و تامین اجتماعی و حوزه گردشگری ، تاکسی دارن و مینی بوس داران و کامیون داران ،  نیروهای امدادگر و آتش نشانی و همه و همه را از ظرفیت های خوب در بالا بردن مشارکت مردم در انتخابات موثر خواند.
وی تصریح کرد : تمام مدیران دستگاه ها باید با استفاده از ظرفیت رسانه ها، عملکرد خود را به مردم اطلاع رسانی کنند .
فرماندار میبد با بیان اینکه 30 ماه از عمر دولت می گذرد و این دستگاه ها هستند که با برگزاری میز خدمت و پاسخگویی به مطالبات مردم ، به امید آفرینی در جامعه کمک کنند افزود : باید پروژه هایی که مورد بهره برداری قرار می گیرد و یا در مرحله بهره برداری است به مردم اطلاع رسانی شود .
سجادی پور در ادامه  گفت : دستگاه ها ، اجرای پروژه ها در این ایام را طوری مدیریت کنند که به زیرساخت ها از جمله فیبر نوری و شبکه مخابراتی در ایام انتخابات آسیبی نرسد.
 وی با بیان اینکه در انتخابات پیش رو 87 شبعه اخذ داریم که از این تعداد 67 شعبه شهری و 13 شعبه در بفروئیه و 6 شعبه در ندوشن و یک شعبه به اقلیت های زرتشتی اختصاص دارد گفت : از این تعداد 67 شعبه ثابت و20 شعبه سیار است.
فرماندار میبد افزود : در انتخابات یازده اسفند ، بیش از 3هزار نفر درقالب نمایندگان فرماندار، بخشداران ، نامزدها، هئیت های اجرایی ، نظارت و امنیتی و پشتیبانی حضور خواهند داشت .
 سجادی پور دربخش دیگر از سخنان خود به قوانین برگزاری انتخابات ماده 75 و 73  و قرارنگرفتن در مزان اتهام و تبلیغات زود هنگام اشاره کرد و افزود : عوامل اجرایی انتخابات در مباحث رقابت ها تلاش کنند تنش های سیاسی دامن زده نشود و  بحث های دو قطبی سازی ها به سمت عملکردی برود.