امام جمعه موقت میبدگفت: جبهه مقاومت قدرت تغییر معادلات راهبردی میدان جنگ و نبرد حتی در لحظه دارد و این همان چیزی است که قطعا رژیم صهیونیستی و ارباب خبیثش آمریکا از آن می ترسند و واهمه دارند. توان مقاومت گسترده تر از حد تصور دشمن است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا حسنی در خطبه‌های  این هفته نماز جمعه با بیان اینکه امروز غزه خط مقدم و نماد جبهه مقاومت است افزود: اگر شرایط جنگ  در منطقه به گونه‌ای رقم بخورد که نیاز به حضور جبهه مقاومت در منطقه باشد،  قطعا قطعا رژیم صهیونیستی و ارباب خبیثش آمریکا در رویارویی با جبهه مقاومت بازنده مطلق این جبهه خواهد بود.
وی  تصریح کرد: خطوط قرمز جبهه مقاومت توقف جنگ و پیروزی حماس و غزه در این جنگ است.  این خطوط قرمز ثابت و غیرقابل تغییر است. دشمن صهیونیست و اربابش آمریکا بدانند در برابر زیر پا گذاشتن این خطوط مورد سخت ترین هجوم جبهه مقارمت قرار خواهند گرفت.
امام جمعه موقت میبد خاطرنشان کرد: جبهه مقاومت هرگز مشت خود را برای دشمن باز نمی کند. این را باید بدانند. گاهی ضربه آنها مثل طوفان الاقصی بسیار غافلگیرانه و غیر قابل پیش بینی خواهد بود. جبهه مقاومت یقین دارد و باور دارد همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند پیوزی با غزه و فلسطین و جبهه مقاومت است. هر چند در این راه سختی هایی وجود دارد. ولی آینده به نفع مردم غزه و فلسطین است.
وی تاکید کرد: حدود  یک ماه از طوفان‌الاقصی می گذرد وهمچنان  جنایاتی  توسط رژیم صهیونیستی در حال انجام است. این جنایات که نسل کشی به معنای واقعی است، کشته شدن پنج هزار کودک و یک هزار زن در این جنایات ، آب و غذا  بستن به روی مردم برای شکستن مقاومت و مورد هجمه قرار گرفتن بیش از 10 هزار نفر حتی در بیمارستان همه سرپوش گذاشتن برای شکستی است که در جنگ عزه خورده‌اند.
حسنی اظهار کرد: این جنایتها مسلمانان در همه دنیا حتی در کشورهای غربی را بیدار کرد. آنها به صحنه آمدند و جنایات اسرائیل را محکوم کردند و خواستار توقف جنایتها شدند . اما سازمانهای بین المللی و حقوق بشر و به ویژه شورای امنیت هرجایی پای مظلوم در کار بود، آنها  از ظالم حمایت کردند، همانطور که در دفاع مقدس دیدیم.
وی تصریح کرد: کشورهای غربی و در راس آنها آمریکای جنایتکار و انگلیس و فرانسه  درنز مردم جهان منفور بودند و در قصه غزه منفورتر شدند. صدای شعارهای مردم بلند است.
وی همچنین با بیان اینکه روز یکشنبه 21 آبان سالروز شهادت سردار شهید تهرانی مقدم است، بیان کرد: صنعت موشکی امروز ما مرهون شهید تهرانی مقدم است. به فرموده مقام معظم رهبری شهید تهرانی مقدم سراپا اخلاص داشت. او آرزو داشت رژیم صهیونیستی  از این کره زمین محو شود و انشاءالله به زودی آرزوی شهید محقق می شود.
وی گفت: روز 22 آبان سال 57 رژیم مستکبر و جنایتکار آمریکا دارایی های ایران در بانکهای آمریکایی را توقیف کرد و این ظلم در حق ملت ما هنوز ادامه دارد.
امام جمعه موقت میبد همچنین  اظهار کرد: چهارشنبه 24 آبان روز بزرگداشت مفسربزرگ قرآن  و فیلسوف بزرگ عالم اسلام آیت الله طباطبایی است. این روز را روز کتاب و کتابخوانی ناگذاری کرده اند. متاسفانه سرانه مطالعه بین مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان که باید با کتاب خواندن انس دداشته باشند پایین است و باید این موضوع مورد توجه دستگاههای مسئول قرار بگیرد.