پیام فرماندارمیبد به مناسبت فرارسیدن روز قدس

فرماندارمیبد در پیامی ضمن گرامی داشت روز جهانی قدس، مردم شریف میبد را به شرکت گسترده در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، "حسین فلاح" فرماندارمیبد در این پیام آورده است:

روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان، روز مقاومت و فریاد عدالت‌خواهی و وحدت و انسجام دنیای اسلام است.

نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس از سوی امام راحل بی‌شک، نشانه دوراندیشی وی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین است تا به تمام آزادی خواهان جهان بگوید؛ تنها راه رهایی از ظلم، مقاومت و سر تعظیم فرود نیاوردن در برابر استکبار جهانی است.

امروز مسئله فلسطین، مسئله اول جهان اسلام است و پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت در عراق، سوریه و نمایش اقتدار موشکی ایران در برهم کوبیدن مرکز تروریست‌ها در سوریه، نشان می‌دهد؛ جبهه حق در اوج تحول و پیشرفت و تغییر معادلات به نفع مسلمانان و جبهه مقاومت است.

راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در حالی برگزار می‌شود که شرایط حساس منطقه و جنایات گروهک‌های تکفیری و تروریستی داعش، در سوریه و عراق همچنان ادامه دارد و آل خلیفه و آل سعود مظهر جنایت علیه ملت بحرین و یمن بوده و هرروز صدها زن و کودک بی‌گناه را به خاک و خون می‌کشند.

مردم شهیدپرور و انقلابی میبد هم با خشمی که در دل از این جنایت‌پیشه‌ها دارند قطعاً با حضور یکپارچه و گسترده خود در راهپیمایی روز قدس فردا جمعه دوم تیرماه، از آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین حمایت و با مشت‌های گره‌کرده خشم و انزجار خود را نسبت به جنایت‌های رژیم کودک کش صهیونیستی، امریکا و مزدورانش در منطقه در آتش‌افروزی در عراق و سوریه، یمن و بحرین به گوش جهانیان خواهند رساند.

از همه آحاد مردم شریف میبد دعوت می‌کنم با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، یکدلی، یکرنگی و وحدت خود را در حمایت از قدس شریف و رهایی آن‌ها از زیر ظلم و ستم و آزادی تمام مسلمانان جهان از یوغ استکبار جهانی نشان دهند.