با معرفي خادمي به عنوان اولين بخشدار ندوشن :


در ابتدای این مراسم حجت الاسلام جوادی امام جمعه ندوشن،‌ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی،‌ موضوع الحاق ندوشن به میبد را خواست دیرینه و درازمدت مردمان نجیب این منطقه عنوان کرد و افزود: افتتاح بخشداری ندوشن در ماه مبارک رمضان و در زادروز ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع)‌ را به فال نیک می گیرم و از زحمات و پیگیری مسئولین نسبت به خواسته به حق مردم تشکر می کنم.
جوادی اظهار داشت: ما همیشه می خواستیم مردم ندوشن راحت باشند و در این چند سال سختی های زیادی را متحمل شدیم،‌ لذا از خدا می خواهیم به هرکس که کوچکترین قدم خیری در این را برداشته است خیر  دو دنیا عطا کند.
دشتی معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد نیز ضمن گرامیداشت میلاد امام حسن مجتبی(ع)‌ و یاد و خاطره مرحوم یحیی زاده،‌ اظهار امیدواری کرد با استفاده از ظرفیت های موجود منطقه و با تلاش و همیاری مردم و مسئولین اقدامات چشمگیری دررابطه با ارتقاء‌ منطقه ندوشن حاصل شود.
معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد با بیان سه دلیل مهم در توجیه الحاق ندوشن به میبد اظهار داشت:‌ ارتباط زمینی و نزدیکی ندوشن به میبد و ارتباط ‌ فرهنگی و وجود بسترهای مناسب،‌ وعده های سالهای قبل و صورتجلسه سال ۷۶ دراین رابطه و خواست مردم ندوشن از دلایل اصلی این اقدام بود که پس از سالها در دولت نهم و دهم محقق شد.
در پایان این مراسم با قرائت حکمی که از سوی فلاح زاده استاندار یزد به امضاء رسیده بود،‌ خادمی به عنوان بخشدار ندوشن معرفی گردید.