فرماندارمیبد با سفر به پایتخت:

مسائل و مشکلات حریم شهرمیبد را پی گیری کرد

فرماندار شهرستان میبد بازهم مثل گذشته، کار خود را در دولت دوازدهم در محور رایزنی‌های فرا استانی دنبال کرد و نخستین مأموریت کاری خود را که هماهنگی آن را دفتر نماینده مردم تفت و میبد انجام داده بود؛ به همراه دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی با سفر به پایتخت، در دیدار با عظیمیان معاون وزیر راه و شهرسازی به انجام رساند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد؛ حسین فلاح در این دیدار، موضوعات سایت امداد و نجات هلال‌احمر، واحدهای دامداری و صنایع حریم شهر را مطرح و خواستار مساعدت در حل این موارد شد.

فلاح با تشریح شرایط جاده‌ای شهرستان میبد به‌عنوان محور مواصلاتی شمال جنوب کشور گفت: احداث سایت امداد و نجات جاده‌ای جمعیت هلال‌احمر میبد در این محور پرتردد قطعاً، در کاهش آمار تلفات جاده‌ای‌ مؤثر خواهد بود.

فرماندارمیبد در موضوع واحدهای دامداری هم خواستار مساعدت لازم به دامداران منطقه شد.

فلاح بابیان اینکه این جلسه و دیدار با عظیمیان معاون وزیر راه و شهرسازی همانند گذشته، باعث گشایش این امور و مشکلات مطرح‌شده خواهد شد تصریح کرد: امیدواریم بحث مشکلات صنایع و دامداری‌های که در حریم شهر واقع‌شده‌اند هم با کمک وزارت راه و شهرسازی حل‌وفصل شود.

فرماندارمیبد با اشاره به نقشه ترسیم حریم شهری شهرستان میبد گفت: آنچه مشخص است و احتمالاً به همان حالت هم باقی خواهد ماند؛ حریم شهرمیبد مصوبه سال 89 شورای عالی شهرسازی است.

وی خاطرنشان کرد: اما درعین‌حال به دنبال رایزنی‌هایی هستیم که مسائل و مشکلات و ابهامات به نحو مطلوب حل شود.