+گزارش تصویری؛

مردم روزه‌دار میبد در روز قدس فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند

مردم روزه‌دار شهرستان میبد در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همدل و یک‌صدا، در حمایت از آرمانه‌ای مردم مظلوم فلسطین، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در این راهپیمایی که با حضور حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه، فرماندار، مسئولین دستگاه‌ها و اقشار مختلف باشکوه و حماسه برگزار شد؛ شرکت‌کنندگان جنایت‌های رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم و بر آزادی قدس شریف تأکید کردند.

حضور منسجم و یکپارچه اتباع افغان‌ها مهمان شهر مهاجرین شهرستان میبد در راهپیمایی روز قدس امسال جلوه دیگری از این راهپیمایی بود.

درود بر مبارز فلسطین، درود بر مبارز بحرینی، درود بر سپاه مقدر، درود بر غیرتمندان سوریه، درود بر رزمندگان عراق از دیگر شعارهایی بود که مردم همیشه درصحنه میبد در آخرین جمع ماه مبارک رمضان و روزه قدس در حمایت از مردم فلسطین سر دادند.

فرماندارمیبد در این راهپیمایی گفت: ما نشان دادیم در هر شرایطی حامی مسلمانان جهان هستیم.

حسین فلاح افزود: ملت ایران که حرکت انقلابی وسیعی را در جهان شروع کرده است در پیشبرد این حرکت انقلابی باکسی سرسازش نداریم.

فلاح تصریح کرد: ایران اسلامی درهرحال و شرایطی حافظ منافع مستضعفان جهان است.

یکی از شرکت‌کنندگان افغانی میهمان شهر مهاجرین میبد در این راهپیمایی هم گفت: ما امریکا و بعدازآن اسرائیل جنایت‌کار را دشمن خود می‌دانستیم اما امروز داعش را بدتر از هر دشمنی دشمن می‌دانیم.

وی بابیان اینکه ما داعش را منفور میدانیم افزود: کشورهای کفر به این نتیجه رسیدند که اسلام در حال پیشرفت است و همین کفر و انگلیس و اسرائیل و امریکا، داعش را به وجود آوردند تا مسلمانان را متنفر نشان دهند.

این افغانی تصریح کرد: ما اعلام می‌کنیم که داعش از اسلام نیست از قران نیست و از هیچ دینی نیست؛ بلکه داعش یک عفریته‌ای‌ است که به جان اسلام و انسانیت افتاده است که می‌خواهد اسلام را بدنام کند.