به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : جلسه معارفه رئيس جديد شبكه بهداشت  و درمان ميبد  با حضور فلاح فرماندار، دكتر لطفي  معاون امور بهداشتي دانشگاه ،دكتر وفايي  نسب معاون درمان ،دكتر مصدق معاون غذا و داروي دانشگاه علوم پزشكي يزد در سالن اجتماعات  فرمانداري برگزرشد.

فلاح ضمن تشكر از خدامات دكتر نبي با بيان اينكه مقوله سلامت مقوله مهمي است و غافل شدن از آن باعث بروز مشكلات بزرگي خواهد شد افزودند : ما در شهرستان با توجه به حضورخيرين در حوزه بهداشت و درمان در سطح استان شاخص  هستيم.

ايشان ضمن  بيان اين  كه ، شهرستان ميبد در بخش سخت افزار و تجهيزات بهداشتي و درماني  توانسته است خدمات خوبي ارائه نمايد خواستار همكاري و تعامل همه مسئولين در جهت ارتقاي بخش نرم افزاري بهداشت شهرستان شدند.

فرماندار ميبد درادامه با تاكيد بر اين اصل مهم كه وظيفه همه ما خدمت رساني به مردم است از همه مسئولين خواستند با پرهيز از مسائل حاشيه اي با تكيه بر تعامل و تلاش همه جانبه در مسير به حدقل رساندن مشكلات بهداشت و درمان شهرستان گام بردارند.

 

در اين جلسه دكتر لطفي معاون امور بهداشتي دانشگاه يزد گفت : ميبد با توجه به مؤلفه هاي تعريف شده  و حضور خيرين در حوزه بهداشت در سطح استان ممتاز ميباشد و با توجه به سرمايه اجتماعي كه يكي از فاكتورهاي سلامت است توانسته نمره بالايي به خود اختصاص دهد.

دكتر نبي : دستيابي به آرمان ها امري است مهم و اينكه هركدام در چه حوزه اي مشغول هستيم مهم نيست ،آنچه مهم است تعهد به نظام و ايثار است.

دكتر سهيلي رئيس جديد شبكه بهداشت و درمان نيز  ضمن تشكر از خدمات دكتر نبي با بيان اينكه با توجه به شعار سال اميدواريم ما نيز بتوانيم با همدلي و تعامل با مسئولين شهرستان خدمات خوبي به مردم ارائه دهيم افزودند ميبد باتوجه به ويژگي هاي خاص ميتواند به سطح مطلوبي تري  نيز برسد.

در پايان مراسم از زحمات دكتر نبي تقدير و دكتر جواد سهيلي بعنوان رئيس جديد شبكه بهداشت و درمان شهرستان ميبد معرفي شد.