به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد ، به مناسب هفته ارتباطات و روابط عمومي نشستي با حضور فلاح فرماندار،مديران و مسئولين روابط عمومي ادارات و نهاد هاي شهرستان در محل فرمانداري برگزار شد .

فلاح فرماندار ضمن تبريك هفته  ارتباطات و روابط عمومي و تقدير از تلاش مسئولين اين حرفه بيان داشت  : بحث روابط عمومي و تكريم ارباب رجوع مقوله بسيار مهمي است و در اين حوزه اگر شرح وظايف به خوبي تشريح نشود مسلما" ارباب رجوع با نتيجه مطلوبي مواجه نخواهد شد.

وي با اشاره به اين مطلب كه : متأسفانه ادارات ما خودماني شده اند و ممكن است مدير سازمان از نياز هاي پيرامون و خواسته هاي مردم  بي اطلاع باشد ، تصريح كرد روابط عمومي بايد به اين موارد واقف بوده و مدير هم توانايي پذيرش نقد را داشته باشد.

فلاح در ادامه با تأكيد براينكه يك روابط عمومي بايد هم جنبه هاي مثبت و هم منفي را اطلاع رساني كند افزود: روابط عمومي يك هنر است و وقتي با علم آميخته ميشود بسيار عالي و تأثيرگذار خواهد بود لذا يك روابط عمومي ميتواند پل ارتباطي باشد بين مدير و ارباب رجوع.

فلاح با اشاره به اينكه : يكي از هنرهاي روابط عمومي اقناع كردن است افزود مسئولان اين حرفه   بايد تمرين كنند  تا آستانه تحملشان  را به سطح بالايي برسانند.

در اين جلسه مسئولين روابط عمومي ادارات و نهادها به طرح ديدگاه ها و پيشنهادات خود پرداختند.ازجمله اين پيشنهادات كه مورد استقبال فلاح فرماندارنيز قرارگرفت تشكيل دوره هاي حرفه اي روابط عمومي و خبرنويسي  در دانشكده خبر شهرستان در جهت تقويت نيروي روابط عمومي و ارتقاي سطح خروجي اطلاعات سازمان ها و ادارات بود .