به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : فرماندار ميبد در اين جلسه بيان داشت : يكي از هنرهاي خبرنگار نقد منصفانه است و ما در فرمانداري آماده نقد هستيم و مردم ما انقلاب كردند كه بتوانند نقطه نظراتشان را بيان كنند و اين يك امر بسيار بديهي است .

وي با بيان اينكه خبرنگار نبايد دچار كارهاي روزمره شود گفت :  مي بايست در زمينه هاي مختلف كنكاش كرد ، مشكلات و مسائل روز را در بخشهاي مختلف مورد بررسي قرار داد و راهكار نيز ارائه كرد . خبرنگاران صدا و سيما مي توانند پل ارتباطي خوبي براي مردم و مسئولان باشند و حرف دل مردم را بگوش مسئولان و صحبتها و پاسخهاي آنها را به گوش مردم برسانند .

فرماندار ميبد ادامه گفت : ميبد در حال حاضر بعد از مركز استان  دومين شهر پرجمعيت مي باشد و با داشتن صنايع و كارخانه جات يكي از قطب هاي صنعت كاشي كشور و همچنين قطب صنعتي استان مي باشد .

وي توجه به ميراث فرهنگي و احياي بافتهاي قديم و توسعه صنعت گردشگري كه از صنايع پاك محسوب مي شود را از اولويتهاي برنامه شهرستان دانست و خواستار توجه جدي به آلودگي محيط زيست و همچنين منابع طبيعي استان شد .  وي تاكيد نمود ميبد با دارا بودن 700 هكتار بافت قديمي يكي از بهترين مكانها جهت توسعه صنعت توريسم مي باشد و خواستار توجه جدي خبرنگاران به اين امر شد .