به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : فرماندار ميبد در خصوص دومين سفر كاري در سال جديد به تهران گفت : با حضور دكتر جوكار و زارع زاده نمايندگان استان ملاقاتي با دكتر اخباري رئيس دانشگاه علمي كاربردي كشور داشتيم و موضوع دانشگاه علمي كاربردي ميبد مطرح گرديد و با توجه به اينكه ساختمان اين دانشگاه پيشرفت 70 درصدي داشته مقرر گرديد در اين زمينه بودجه اي اختصاص يابد تا اين دانشگاه شاهد پذيرش دانشجو براي سال تحصيلي جديد در اين مركز باشد .

وي افزود : با راه اندازي اين مركز چند مدرسه كه در اختيار اين دانشگاه قرار دارد مجددا در اختيار آموزش و پرورش قرار گيرد .

وي از شركت در جلسه مديران كل ميراث فرهنگي كشور و همچنين جمعي از فرمانداران و شهرداران كشور به دعوت  با معاون سرمايه گذاري سازمان  ميراث فرهنگي كشور برگزار شد شركت نموديم و خوشبختانه ميبد با توجه به بافت تاريخي وسيع اعتبار خوبي براي احياي بافت قديمي شهر اختصاص يافت كه بزودي ابلاغ خواهد شد .  

فلاح افزود در ادامه اين سفر ملاقاتي با معاون ميراث فرهنگي كشور در خصوص حريم نارين قلعه ميبد داشتيم كه با توجه به ارزشمند بودن اين اثر به عنوان يك اثر جهاني مي بايست توجه جدي تر نسبت به نگهداري و حفظ آن داشته باشيم .

وي همچنين از ملاقات با دكتر نوربخش در خصوص پلي كلينيك شهرستان ميبد گفت و افزود در اين زمينه  قول مساعد گرفتيم  كه هر چه سريعتر اين امر نيز در شهرستان ميبد محقق شود .

وي در پايان از ملاقات با چند تن از خيرين بخش خصوصي در تهران سخن گفت و يادآور شد : خوشبختانه جلسه خوبي با خيرين داشتيم كه اميدواريم ثمرات آنرا در بخش فرهنگي و اجتماعي شهرستان در آينده شاهد باشيم .